Tarot i wróżenie to dziedziny, które od wieków fascynują ludzi na całym świecie. Zobacz moje artykuły i filmy które przygotowałam jako praktyk.

Tarot i wróżenie kart to dziedziny, które od wieków fascynują ludzi na całym świecie. Jedni wierzą, że przepowiednie z kart sprawdzają się, inni mówią że to nieprawda.
Powszechnie uważa się, że Tarot to karty do wróżenia, ale Tarot może być również narzędziem samopoznania i rozwoju duchowego.

Wróżenie z tarota polega na interpretacji kart, a każda z nich jest pełna tajemniczych symboli, które mają ukryte znaczenia. Każda karta ma wiele znaczeń, dopiero po nabraniu doświadczenia można odkryć głębię kart. Znaczenia dopasowuje się do
sytuacji życiowej klienta, wróżkom pomaga również obycie z ludzkimi sprawami i zwiększona intuicja.

Wróżenie z tarota ma zarówno entuzjastów, jak i krytyków. Dla niektórych jest to sposób na zajrzenie w przyszłość, co normalnie nie jest możliwe.

Wierzą że karty pokażą im właściwą drogę, co mają dalej w życiu robić, pomogą zrozumieć dlaczego przechodzą w życiu przez różne wyzwania.
Krytycy uważają, że wróżenie nie ma naukowego uzasadnienia, więc niemożliwe jest uzyskanie jakichkolwiek rezultatów.

Tarot nie jest związany z żadną religią i na wróżbę mogą przychodzić osoby o różnych przekonaniach, do wróżki może przyjść katolik, buddysta i ateista.

Wróżenie z tarota to wyjątkowe doświadczenie, które może stanowić źródło inspiracji i wskazówek. Niezależnie od tego, czy wierzysz w moc tarota, czy nie, nie ulega wątpliwości, że jest to fascynujący aspekt kulturowy, który przetrwał przez wieki. Jakby nic w tym nie było, to wróżenie by całkowicie zanikło, a jednak jest popularne.

Tarot i wróżenie – zobacz moje najnowsze materiały na ten temat:


Zobacz jeszcze inne materiały które przygotowałam:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.