Reklamacje do wróżki, czyli co jeśli Tarot się nie sprawdza?

Reklamacje do wróżki

W pracy wróżki są pochwały, pozytywne opinie i zadowolenie klientów, ale nie można ukrywać, że zdarzają się również reklamacje. Miałam dwie takie sytuacje w tym tygodniu, zadzwoniły klientki i powiedziały, że wróżby im się nie sprawdziły. Postanowiłam napisać o tym artykuł i zrobić film. Nie ma sensu uciekać od trudnych tematów, prawdziwe człowieczeństwo to również obejmowanie własnego cienia.

Reklamacje do wróżki – co się stało?

Nie mogę zdradzać szczegółów, bo wróżba jest tajemnicą. Ogólnie można powiedzieć, że jedna klientka zgłosiła, że dobre rzeczy wywróżone przez karty Tarota w zeszłym roku nie zdarzyły się. A druga klientka przekazała, że zdarzyło się coś nieoczekiwanego, czego wróżba nie przewidywała. Chciała wiedzieć czy ja jako wróżka to widziałam w kartach.

Do wszelkich uwag podchodzę na poważnie i analizowałam te dwie sytuacje. Często mówię klientom przed rozłożeniem kart, że jak w kartach wychodzi coś dobrze, to nie czeka się na wynik bez działania, trzeba wróżbie w pewnym sensie dopomóc żeby się sprawdziła. A jak wyjdzie coś źle, to nie znaczy że tak już musi być. Można działać tak żeby gorszego rezultatu uniknąć.

W drugiej sytuacji – kiedy wróżba nie przewidziała wydarzenia, jak najbardziej tak się mogło stać. Ja wróżę na konkretne sprawy, pytam klienta przed wróżeniem o czym chce się dowiedzieć, na jakie tematy powinnam postawić karty. Jeżeli klient nie pyta o jakąś dziedzinę lub osobę, to zostanie w rozkładzie pominięte. Nie da się określić całej przyszłości, zresztą to by było bardzo ograniczające, przecież mamy wolną wolę, w każdym momencie możemy pójść w inną stronę, zrobić coś nietypowego – i cała przyszłość zmienia się radykalnie.

Reklamacje do wróżki, czyli co jeśli Tarot się nie sprawdza?

Dlaczego wróżba z Tarota sprawdza się, albo się nie sprawdza? Od czego to zależy? Myślę, że wchodzi tu w grę wiele czynników. Dużo zależy od tego jaką osobą jest wróżka, jaką ma wiedzę o kartach i rozkładach, ile lat doświadczenia ma za sobą. Czy ma odpowiednie podejście do klienta, czy potrafi sprawić, że klient poczuje się swobodnie, nie będzie się bał kart i wyniku rozkładu.

Karty Tarota nie mają pojedynczego znaczenia, są symbolami, rozpatruje się je na różnych poziomach, w zależności od pytań klienta. Dana karta co innego znaczy w kontekście miłości, a co innego w kontekście pracy. Ważne czy karta jest w pozycji prostej czy odwróconej, ważne są połączenia pomiędzy kartami znajdującymi się blisko siebie. Tę samą karta różne wróżki będą odczytywać inaczej, po swojemu, według swojej wiedzy i intuicji.

Każda wróżka ma inny styl wróżenia. U mnie jest tak, że staram się wyciągnąć z kart jak najwięcej elementów pozytywnych, tak żeby klient widział największy potencjał, najlepszą wersję siebie. Oczywiście przy takim podejściu należy uważać, żeby wróżba nie wyszła zbyt cukierkowa, bajkowo idealna. Jednak uważam że lepiej do czegoś pięknego dążyć niż straszyć problemami i nieprzyjemnymi sytuacjami.

Skuteczność wróżby z Tarota zależy również od postawy osoby, dla której przeprowadzana jest wróżba. Jeśli osoba jest zamknięta na nowe informacje lub podejście, to nawet najskuteczniejsza wróżba nie będzie w stanie przynieść pozytywnych rezultatów. Z drugiej strony, osoby które są otwarte na zmiany i chcą pozytywnie wpłynąć na swoje życie, mogą skorzystać z wróżby z Tarota, aby uzyskać wskazówki na temat tego jak osiągnąć swoje cele.

Podsumowując, skuteczność wróżby z Tarota zależy od wielu czynników, ale ważne jest, aby podejść do niej z otwartością i zdrowym rozsądkiem oraz wykorzystać ją jako narzędzie do zrozumienia bieżącej sytuacji i znalezienia potencjalnych sposobów na rozwiązanie problemów w przyszłości.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.