Miłość i związki – tak wielu moich klientów interesuje ten temat. Dlatego przygotowałam sporo materiałów które możesz zobaczyć lub przeczytać. Zobacz koniecznie!

Miłość to najpiękniejsze uczucie jakie może człowieka spotkać, a jednocześnie trudno jest stworzyć stały i udany związek z drugim człowiekiem.

Nikt tego nas nie uczył w szkole ani na studiach, każdy próbuje i uczy się na własnych błędach. Miłość jest stawiana na pierwszym miejscu, to widać po ilości filmów i książek na jej temat.

Każdy człowiek czuje się szczęśliwy kiedy ma obok siebie kogoś bliskiego z kim łączy go wzajemne uczucie.
Żeby stworzyć dobry i udany związek musi zbiegnąć się wiele czynników na raz.

Partnerzy muszą wzajemnie widzieć w sobie atrakcyjność, a także czuć przyciąganie seksualne. Poza tym powinni być na podobnym poziomie intelektualnym, co wiąże się ze środowiskiem gdzie się wychowali i wartościami rodzinnymi. Na poziomie emocjonalnym też powinni się dograć, być szczerzy wobec siebie w wyrażaniu siebie.

Co zrobić żeby znaleźć miłość?

Przede wszystkim należy spojrzeć na swoje oczekiwania, stworzyć obraz partnera lub partnerki na miarę swoich pragnień. Jak ma wyglądać, jaki ma mieć charakter, jakim człowiekiem ma być?

Następnie trzeba wychodzić do ludzi, starać się być w nowych miejscach, zagadywać do ludzi, poznawać nowe osoby, poszerzać swój krąg zainteresowań i ilość miejsc w których się bywa.

W domu można poznać kogoś jedynie przez internet, co niektórzy odradzają, bo osoba z którą się pisze inaczej jest odbierana niż na żywo.

Ważna jest praca nad własną komunikacją, jak rozmawiamy z ludźmi, bo żeby zakochać się z wzajemnością trzeba wyrażać swoje uczucia i potrzeby, a także umieć słuchać drugiej osoby i reagować na jej uczucia i potrzeby.

Miłość może pojawić się wszędzie i na każdym etapie życia. Podobno każdy z nas ma na świecie co najmniej kilkadziesiąt osób kompatybilnych, w których mógłby zakochać się z wzajemnością.

Co burzy mit o znalezieniu drugiej połówki, okazuje się że drugich połówek jest potencjalnie wiele.

Miłość i związki – zobacz jakie materiały przygotowałam na ten temat:


Zobacz jeszcze inne materiały:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.