Manifestacja obfitości – Prawo Przyciągania, Prawo Założenia, przyciąganie obfitości, o co w tym wszystkim chodzi? Zobacz artykuły i filmy na ten temat które przygotowałam bazując na swojej wiedzy i praktyce, a także na źródłach mi dostępnych.

Generalnie, każdy człowiek marzy o tym żeby żyło mu się lepiej. Do tego potrzebne są pieniądze, niestety w takim świecie żyjemy, że trudno jest być szczęśliwym jak nie ma się odpowiednich dochodów.

Manifestacja obfitości to pochodzące z różnych książek i z różnych metod sposoby na polepszenie swojego stosunku do pieniędzy i finansów.

To są sposoby jak myśleć, jakie mieć emocje, jak postępować tak aby finanse w swoisty sposób płynnie przychodziły do nas, bez walki i wysiłku ponad siły.

Czy jest to możliwe?

Autorzy wielu książek i kursów twierdzą że tak, i pokazują w jaki sposób.

Powtarza się pogląd, że to co mamy w głowie materializuje się na zewnątrz. A więc zaczynamy od przyglądania się swoim poglądom i przekonaniom na temat pracy, pieniędzy, ludzi bogatych.

Jeśli nasz wzorzec obfitości jest niespójny, pokręcony – a tak przeważnie jest bo inaczej osoba by nie podchodziła do tego tematu – staramy się zmienić wzorzec myślenia w głowie. Szukamy tak zwanego „millionaire mindset”, sposobu myślenia milionerów, co oni robią inaczej, a my tego nie robimy.

Na kursach manifestacji obfitości najpierw usuwa się negatywne programy umysłu, związane z biedą, użalaniem się, traceniem pieniędzy na bzdury.

Potem przechodzi się do budowania nowych, zdrowszych programów, takich które prowadzą do skutecznego zarabiania, sukcesów, spełniania marzeń.
Czasami wykorzystuje się różne pomoce, np. medytacje obfitości do słuchania przed snem, kamienie do przyciągania bogactwa, mapy marzeń, amulety i symbole.

Manifestacja obfitości – zobacz moje najnowsze artykuły i filmy jakie przygotowałam na ten temat:


Zobacz jeszcze inne moje materiały:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.