Manifestacja cudów – każdy z nas po cichu wierzy w cuda. Czy jednak się zdarzają? Zobacz koniecznie moje artykuły i filmy wideo na ten temat!

Co to jest w ogóle cud? To niesamowicie pozytywne, wspierające człowieka wydarzenie, którego wystąpienia nie da się wytłumaczyć normalnie i logicznie.

Dana osoba ma problem, nie potrafi go rozwiązać samodzielnie według swoich możliwości i nagle przychodzi pomoc, nie wiadomo skąd i nie wiadomo dlaczego, i wielki problem znika.

Cuda przypisywano pomocy od sił nadprzyrodzonych – Boga, aniołów, istoty z innych wymiarów. Ale każdy człowiek po cichu marzy o cudach i chciałby je czynić sam, dostać się do takiej przestrzeni w której nadprzyrodzone zjawiska są możliwe i dostępne.

Manifestacja cudów to metody i techniki przedstawiane przez autorów książek z dziedziny rozwoju duchowego, metody które według tych autorów zostały sprawdzone i działają.

Oczywiście każdy musi sprawdzić osobiście czy te metody sprawdzą się do jego własnych problemów. Ale wiadomo, że jak się
nie spróbuje to się człowiek nie dowie.
Manifestacja cudów to trochę „magiczne” metody, inne niż stosujemy na co dzień, aczkolwiek nie z innego świata, tylko zwyczajnie występujące na świecie, np. wizualizacje, świadome śnienie, tworzenie mapy marzeń na papierze, powtarzanie afirmacji (pozytywne stwierdzenia dotyczące naszego życia), praca z podświadomością.

Pisarze którzy wprowadzili koncepcję manifestacji cudów do powszechnego języka to między innymi: Joseph Murphy, autor „Potęgi Podświadomości”, Neville Goddard, autor Prawa Założenia, Rhonda Byrne, autorka książki „The Secret”.

Na pewno o tych książkach słyszałeś. Może już czas na manifestację obfitości w Twoim życiu?

Manifestacja cudów – zobacz moje materiały na ten temat:

 • Manifestacja cudów – Co to jest? – FILM
  Manifestacja cudów. Przygotowując ten film korzystałam z książki Davida Spanglera „Sztuka dokonywania cudów”.
 • Manifestacja cudów – co to jest?
  Słowo „manifestacja” można określić jako akt zamiany czegoś niewidzialnego w widzialne, czegoś potencjalnego w realnie istniejące.
 • Jak stworzyć cud w 7 krokach – FILM
  Jak stworzyć cud w 7 krokach – Stuart Wilde – tym razem proponuję coś specjalnego … do wypróbowania … samodzielnie w domu
 • Tworzenie cudów
  Tworzenie cudów, czyli jak stworzyć cud w 7 krokach – Stuart Wilde. W nowoczesnym świecie nie jesteśmy uczeni jak stworzyć cud, a szkoda.

Zobacz inne materiały:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.