Tarot doradca – dlaczego doradca, a nie wróżka albo wróż?

Tarot doradca – tytuł

Tarot doradca – dlaczego doradca, a nie wróżka albo wróż? Dlaczego wróżki, wróże, osoby interpretujące karty Tarota nie lubią nazywać się „po imieniu”. Dlaczego nie lubią słów wróżka i wróż, za wyjątkiem może słynnego wróża Macieja? Sama jestem wróżką, wróżę z Tarota blisko 30 lat, a nie lubię słowa wróżka. Wolę być nazywana na przykład – doradca ezoteryczny, magiczny coach, albo mentorka rozwoju duchowego.

Czym jest tarot ?

Przede wszystkim, czym jest Tarot, a raczej – czym nie jest Tarot? Tarot to nie jest w stu procentach spełniające się pokazywanie przyszłości – jak w szklanej kuli, to nie jest magiczna różdżka do spełniania życzeń (co zrobić żeby on mnie pokochał, jak wygrać w toto-lotka, co zrobić jak teściowa mnie nie lubi).

Czy Tarot służy do przepowiadania przyszłości? Czy Tarot się sprawdza? Na pewno tak, bo inaczej nikt by do doradców z Tarota nie przychodził. Klienci chcą wiedzieć co ich czeka, chcą wiedzieć i o rzeczach pozytywnych (np. znalezienie partnera życiowego, zmiana pracy na lepszą, uzyskanie wymarzonego mieszkania), chcą też wiedzieć o potencjalnych blokadach i zagrożeniach, aby ich uniknąć.

Doradcy życiowi i znawcy kart chcą żeby spotkanie z nimi nazywało się konsultacją, było doradzeniem klientowi w wyborze właściwej ścieżki w gąszczu powikłanych dróg. Zawsze chcą pomóc klientowi, ale nie robić niczego w zastępstwie klienta.

Każda osoba ma własny rozum, doradca może nakierować, ale to klient sam musi podejmować ważne decyzje życiowe. Nie wolno składać całej odpowiedzialności na wróżkę/wróża, nie wolno czegoś robić tylko i jedynie dlatego że „tak powiedziała wróżba”.

Tarot doradca z Lublina
Tarot doradca z Lublina

Tarot doradca – moje podejście

Zawsze przed rozłożeniem kart przeprowadzam krótką rozmowę z klientką lub klientem. Pytam czy to pierwsza wizyta u wróżki, pierwsza styczność z kartami Tarota. Zwracam uwagę, że karty mogą się mylić (niektórzy by nawet powiedzieli, że Tarot kłamie), że nie należy się bardzo sugerować wynikiem z Tarota. Przypominam że każdy z nas ma własny rozum i wolną wolę. Nie trzeba brać wróżby jako pewnik, lepiej wziąć jako poradę, jak od kogoś znajomego.

Jestem doradcą z kart Tarota i doświadczoną wróżką. Przyjmuję klientów na osobiste konsultacje w Lublinie, prowadzę również wróżenie z Tarota online i na telefon.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.