Tarot – doradca życiowy, doradca duchowy

W naszym życiu zdarzają się momenty, w których naprawdę nie wiemy już co możemy zrobić. Zgubiliśmy drogę, jesteśmy coraz bardziej zmęczeni, mimo że staramy się, to wciąż nic się nie zmienia. W takich właśnie przypadkach przydaje się Tarot – doradca życiowy, doradca duchowy. Może i nie rozwiąże nam wszystkich problemów, ale może zdjąć z nas większe ciężary, czy wskazać nam drogę.

Czy Tarot/Wróżka są potrzebni?

Czym jest Tarot i kim jest wróżka? Tarot i jego interpretatorka wróżka mogą być życiowymi doradcami. Są osoby, które radzą sobie doskonale w życiu same, wiedzą co robić, wiedzą kiedy coś zrobić. Takie osoby mają zaufanie do siebie, że nie zrobią błędu, albo szybko się z tego błędu wykaraskają. Inni mają duże wsparcie w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Jak nie wiedzą, zapytają kogoś i już wiedzą. Tylko że mowa tu o sytuacjach idealnych, podejrzewam że mały procent ludzi ma taki komfort.

Wróżka jest osobą potrzebną w każdych czasach, nie tylko w czasach kryzysu. Dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie lubią niepewności, chcą wiedzieć co będzie, co się stanie w przyszłości. Chcą mieć kontrolę nad swoim życiem, a do tego potrzebne są informacje o przyszłości. Czy wierzyć we wróżby, czy wróżby się sprawdzają, to inny temat.

Wróżba z Tarota to zdanie się na los i na doświadczenie wróżki. Dobra wróżka nie tylko zna znaczenie kart. Dobra wróżka zna życie, nie boi się problemów klientów. Ona lubi ludzi, odnajduje się jako życiowy doradca, osoba skutecznie pomagająca ludziom. Dobra wróżka to trochę jak taki psycholog, który skręcił w drogę w której są metody magiczne, a nie te sprawdzalne naukowo.

Tarot i wróżka to doradcy życiowi, bo życie przynosi sprawy skomplikowane, zawiłe, takie że jak mawiają Rosjanie „biez wodki nie razbieriosz”. Są problemy w pracy, problemy w miłości, z dziećmi, brakuje pieniędzy, niełatwo jest podjąć decyzję, chciałoby się mieć wiele rzeczy i coś nie wychodzi. Ludzie potrzebują pomocy, łatwiejszej drogi, takiej na skróty, żeby się nie męczyć, tylko rozwiązać swoje problemy i po prostu żyć spokojnie i szczęśliwie.

Tarot doradca życiowy - doradca duchowy
Tarot doradca życiowy – doradca duchowy

Tarot – doradca życiowy, doradca duchowy

A dlaczego Tarot to doradca duchowy? W tych kartach jest zaklęta symbolika ludzkiego życia w różnych jego aspektach. Bywa tak, że ktoś pozornie nie ma problemów, wszystko w miarę się układa, ale człowiek jest istotą poszukującą z natury i chce czegoś więcej. Chce zobaczyć w kartach swoje prawdziwe oblicze, sprawdzić czy przypadkiem nie minął się ze swoim powołaniem. Czy jest w małżeństwie, partnerstwie z właściwą osobą? A może czeka go jeszcze w życiu coś innego? Zawsze już będzie tak samo, czy może nastąpi jakiś przełom, przekręcenie Koła Fortuny w inną stronę?

Tarot jako duchowy doradca przyda się w momentach przełomowych, na przykład zmiana mieszkania na dom, wyjazd za granicę, emigracja, zmiana zawodu, odejście ze związku, wyprowadzka dzieci z domu, zmierzenie się ze starością, samotnością, poszukiwanie swojej praktyki duchowej.

Podsumowując, Tarot jest dobrym i sprawdzonym doradcą, tak samo dobrym doradcą jak inne narzędzia. Bo przecież najważniejsze jest szczęście, a szczęścia szuka się na wszelkie możliwe sposoby.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.