Nazywam się Anna Żarek. Z wykształcenia jestem filologiem angielskim i przepracowałam w swojej branży 27 lat, jako właścicielka szkoły języka angielskiego dla dzieci. Lubię języki obce, oprócz angielskiego znam hiszpański, rosyjski, niemiecki i elementy łaciny.

Wróżka Anna Żarek

Moje pasje …

Od dawna pasjonuje mnie rozwój duchowy i nauki ezoteryczne.

Brałam udział w wielu szkoleniach – w Polsce, Belgii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Meksyku i na Hawajach.

Pełną listę ukończonych przeze mnie kursów znajdziesz tutaj: https://magicznycoaching.pl/lista-warsztatow-i-kursow-w-ktorych-uczestniczylam/

Uczyłam się …

Ukończyłam między innymi:

  • kilka poziomów Metody Silvy,
  • kurs Huny zakończony certyfikatem Huna Kalani,
  • kursy anielskie,
  • kursy nauk tolteckich,
  • hipnozy,
  • wykorzystania bajek w pracy terapeutycznej.

Jestem absolwentką dwuletniego programu Soulwork Systemic Coaching.

Posiadam też tytuły Practitioner i Master w dziedzinie NLP.

Od 2015 roku jestem jedną z 2 osób w Polsce, które ukończyły kurs certyfikacyjny Practitioner of Matrix Energetics w dziedzinie Matrycy Energetycznej i zdały egzamin u twórcy metody, Dr Richarda Bartletta.

Oprócz Dr Richarda Bartletta, za swojego mistrza i nauczyciela uważam Dr Joe Dispenzę, naukowca zajmującego się badaniem wpływu medytacji na funkcjonowanie mózgu i realizację celów w życiu i biznesie.

Tutaj możesz zobaczyć niektóre moje certyfikaty i zaświadczenia

Mam duże doświadczenie życiowe …

Oprócz wiedzy mam bogate doświadczenie życiowe.

Dużo podróżowałam po świecie, dużo czytam i oglądam, uwielbiam rozmawiać z ludźmi.

Interesuje mnie tematyka jak być szczęśliwym w życiu, niezależnie od tego co przynosi los, jak znaleźć radość, oraz spełnienie w pracy, jak nieustannie rozwijać się i starać się być jak najlepszym człowiekiem.

Wahadełko, kamienie

Oprócz Tarota i czytania z kart anielskich zajmuję się hobbystycznie wahadłami leczniczymi Józefa Baja, wróżeniem za pomocą wahadełka, badaniem wpływu używanego słownictwa na jakość życia.

Zbieram kamienie i kryształy i “rozmawiam” z nimi jak z przyjaciółmi, badam ich energię. Szczególnie jednak i od wielu lat pasjonują mnie anioły i duchowi przewodnicy, a także tematy związane z przyciąganiem obfitości, manifestacją cudów w życiu, tworzeniem pozytywnych zmian poprzez duchową pracę nad sobą, nad swoim myśleniem i przekonaniami.

Kamienie i inne magiczne przedmioty możesz zakupić w moim sklepie – Magiczna Galeria https://www.magicznagaleria.pl/

Tarot

Moja przygoda z Tarotem zaczęła się w 1989 roku. Wyjechałam na wakacje do Londynu i w małym sklepiku ezoterycznym niedaleko British Museum kupiłam moją pierwszą talię Tarota i książkę do interpretacji kart. Po powrocie do Polski intensywnie studiowałam karty i w krótkim czasie zaczęłam wróżyć, najpierw w gronie przyjaciół i znajomych, potem na większą skalę. Kontakt z kartami miałam spontaniczny, nie wiadomo skąd (potem dowiedziałam się, że moja babcia kiedyś wróżyła z kart i przyjeżdżali do niej ludzie z odległych miejscowości). Ludzie przychodzili i przyprowadzali znajomych, przyjaciół, kuzynów, w moim mieszkaniu zrobił się ruch wahadłowy 🙂

Musiałam przestać, bo studiowałam i trzeba było się uczyć.

Anna Żarek – powrót do tarota

Miałam wiele lat przerwy od Tarota, karty odłożyłam do szuflady i w ogóle nie chciałam wróżyć, wróżyłam bardzo sporadycznie, jak ktoś wiedział, że umiem i bardzo prosił.

Coś się zmieniło w 2005 roku, przyszedł intuicyjny pomysł, żeby założyć stronę internetową. Podchodzę do wróżenia bardzo poważnie, czytam pytania i przez dłuższy czas “chodzę z nimi”, aż poczuję że nawiązałam kontakt z energią klienta. Wtedy stawiam karty i spisuję to co mówią.

Anna Żarek – jestem tarocistką, ale nie wierzę, że karty pokazują jakąś jedyną obowiązującą wersję przyszłości. Tarot to karty dynamiczne, pokazują pewną ścieżkę, ale jednocześnie dają wybór. Można z wróżby wziąć to z czym człowiek rezonuje, co mu odpowiada i go wspiera, a resztę odrzucić i powiedzieć sobie, że tak nie będzie.

Największa moc jest w nas samych, to my jesteśmy autorami scenariusza życia, my podejmujemy decyzje.

Anna Żarek

Niektórzy boją się Tarota, pewnie ze względu na średniowieczną stylizację. Według mnie Tarot w Małych Arkanach i Wielkich Arkanach zawiera swoisty skrót życiowych sytuacji, taki katalog rzeczy które ludziom się przydarzają.

Tych niezmiennych, ludzkich spraw jakie były i w średniowieczu i współcześnie.

Karty są przyjazne, a zadaniem wróżby i wróżki jest pomóc, nie nastraszyć.

Anna Żarek

Klient po wróżbie z Tarota powinien być naenergetyzowany, zmotywowany do działania, napełniony wiarą, że wszystko się ułoży i kłopoty miną. Dlatego stworzyłam koncepcję Tarota Pozytywnego, w kartach szukam w pierwszej kolejności pozytywnych i wspierających informacji. 

Matryca Energetyczna – Matrix Energetics

Matryca Energetyczna Richarda Bartletta, oraz techniki Dr Joe Dispenzy i hawajskie Ho’oponopono. Prowadzi Anna Żarek, coach matrycy energetycznej po kursie certyfikacyjnym i egzaminie u Dr Bartletta, oraz wielokrotna uczestniczka kursów Dr Dispenzy.

Obecnie jestem tylko jedną z dwóch takich osób w Polsce.

MagicznyCoaching - matrix energetics - Anna Żarek
MagicznyCoaching – matrix energetics – Anna Żarek

Jak mogę pomóc Tobie?

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Ludzie nie szanują, tego co otrzymują za darmo. Chcę by ludzie szanowali to co dla nich robię, a jednocześnie wiem, że często dopiero po powrocie do domu zauważają to, jak wiele ode mnie dostali.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.