Oczyszczanie energetyczne – podstawy pracy z energią, aurą, a także oczyszczanie i ochrona – artykuły i filmy na ten temat. Zobacz koniecznie!

Co to jest oczyszczanie energetyczne? Jest to koncepcja dla wyłącznie ludzi którzy wierzą w aurę wokół ciała a także w energię w mieszkaniu i miejscu pracy.

W przestrzeni wokół ciała i w przestrzeniach w których przebywamy zostają ślady sytuacji, wydarzeń, emocji. Od czasu do czasu warto obejrzeć co tam jest, wyczyścić to co przeszkadza w życiu i blokuje.

Oczyszczanie energetyczne można wykonać w formie rytuału albo techniki, zawsze z intencją, czyli wyrażoną wolą oczyszczenia. Można oczyszczać siebie, swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych, zwierzęta domowe, jak również przestrzenie – pokój w mieszkaniu, całe mieszkanie, gabinet do pracy, miejsce gdzie wybuchła kłótnia itp.

Rytuał oczyszczający lub technika oczyszczająca ma za zadanie znaleźć złe energie które nam nie służą i usunąć je
lub przetransformować.

Dom oczyszcza się tradycyjnymi ziołami, żywicami lub kadzidełkiem.

Popularne substancje to biała szałwia, żywice copal i frankincense, ruta, lawenda, są również specjalne kadzidełka do oczyszczania z zazdrości i zawiści od innych ludzi. Substancję rozpala się na żaroodpornej podstawce, po
rozpaleniu gasi się, aby wydobywał się sam dym, i obchodzi się wszystkie kąty mieszkania.

Człowiek może oczyszczać się sam, np. przez kąpiel z dodatkiem soli, sody, albo olejków o działaniu oczyszczającym aurę. Aurę człowieka może również oczyścić osoba zajmująca się tym profesjonalnie, np. poprzez proces matrycy energetycznej z intencją otworzenia prawidłowego przepływu energii w aurze.

Oczyszczanie energetyczne ma za zadanie stworzyć nową, czystą przestrzeń, na radość, szczęście, obfitość i mniej skomplikowane życie.

Oczyszczanie energetyczne – zobacz przygotowane przeze mnie materiały na ten temat:


Zobacz jeszcze inne kategorie:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.