Czy wróżka może wróżyć sobie ?

Czy wróżka może wróżyć sobie?

Wróżę z kart Tarota od wielu lat, natomiast nigdy nie wróżę sobie. Miałam sytuację w przeszłości kiedy bardzo potrzebowałam pomocy, postawiłam karty sama dla siebie i wyszło zupełnie odwrotnie. Karty przepowiedziały bardzo negatywne wydarzenie, na szczęście nie sprawdziło się. To mnie przekonało żeby sobie samej nie wróżyć.

Czy wróżka może wróżyć sobie ?

Oczywiście, są dwie szkoły. Jedne wróżki nigdy nie wróżą dla siebie, inne losują jedną lub trzy karty dla siebie codziennie lub okresowo. Ja się będę trzymać wyboru że dla siebie kart nie stawiam, bo tak się przyzwyczaiłam już i nie czuję potrzeby.

Dlaczego nie powinno się wróżyć dla siebie samego? Kilka myśli ode mnie:
1) Stawiasz sobie karty i wychodzi Ci coś czego nie chcesz. I co robisz natychmiast? Ponieważ masz narzędzie do wróżenia przy sobie i umiesz wróżyć, korci Cię żeby postawić karty jeszcze raz. A może jeszcze raz, i następny. I w pewnym momencie już nie wiesz co ma być Twoją przyszłością. Chcesz wybrać przyszłość, chcesz negocjować z kartami, albo podważasz to co powiedziały.

2) Z drugiej strony łatwo sobie wyobrazić, że stawiasz karty dla siebie i bardzo mocno naginasz to co wychodzi. Koniecznie chcesz żeby wyszło tak jak sobie z góry zaplanowałaś. Szukasz drugiego czy trzeciego znaczenia karty, aby tylko wyszło na Twoje. Taka wróżba nie jest prawdziwa, to jest myślenie życzeniowe, lepiej wcale takiej wróżby nie robić jeżeli masz wątpliwości i boisz się o coś.

3) Niektórzy mówią wprost, że wróżenie to jest dar. Ten dar jest dla innych ludzi, żeby za pomocą kart pomagać im. Jeśli jesteś osobą jakby przeznaczoną do wróżenia, to nie będziesz nawet czuć potrzeby żeby stawiać karty dla siebie. Wiesz, że to jest dla innych, a dla Ciebie są konwencjonalne metody postępowania.

Czy wróżka może wróżyć sobie
Czy wróżka może wróżyć sobie

Czy wróżka może wróżyć sobie ? – problemy

4) Gdybyś wróżyła sama dla siebie i zawsze wychodziłaby Ci prawda, kusiłoby Cię żeby to robić jak najczęściej. Prędzej czy później uzależniłabyś się od kart. Nic byś nie mogła zrobić w życiu bez zapytania wcześniej kart. A Ty masz wolną wolę i własny rozum, musisz podejmować odpowiedzialność za swoje działania, karty nie mogą Tobą kierować. Jak do mnie przychodzą klienci na karty Tarota, mówię żeby nie korzystać z porady Tarota częściej niż raz na pół roku. Żeby to było prawdziwe doradztwo a nie uzależnienie.

5) Wróżenie z kart jest to proces emocjonalny. Wróżąc dla kogoś jesteś nauczona żeby zachować dystans, nie wchodzić w emocje które się pojawiają, po prostu czytać i interpretować karty. Dla siebie samego tak się nie da. Nie możesz jednocześnie być w emocjach i z dystansem patrzeć na karty. Pewnych rzeczy nie byłabyś w stanie dla siebie zinterpretować, bo niektórych rzeczy np. unikasz i nie chcesz wiedzieć. Obca osoba to Ci powie, Ty sama dla siebie możesz z tym mieć kłopoty.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.