Huna i Ho’oponopono – poznaj sekrety Hawajskich Kahunów – ja poznałam to wszystko od najlepszych mistrzów naszych czasów. Zobacz koniecznie!

Huna to system wierzeń i swoista filozofia życia pochodząca z Hawajów, a jednocześnie bliska nauce psychologii. Techniki i metody Huny pomagają żyć szczęśliwie, w zdrowiu i dobrych relacjach międzyludzkich.

Szczególne nastawienie jest na najbliższych i rodzinę. Podstawa Huny to zawsze pomagać, a nigdy nie krzywdzić, żyć tak żeby dzielić się z innymi i służyć dobru grupy ludzi w której się obracamy.

Filozofia Huny opiera się istnieniu w człowieku trzech ja.

Niższe ja (unihipili), odpowiednik podświadomości w psychologii, odpowiedzialne jest za pamięć i emocje. W metodzie Huny oczyszczamy je z negatywnych aspektów, po to żeby mogło skutecznie przekazywać prośby do Wyższego Ja (aumakua) w
tak zwanej modlitwie Huny.

Średnie ja (uhane), świadomość, jest poziomem umysłu i logiki, ono powinno odpowiedzialnie rządzić życiem.

Wyższe Ja to część człowieka o wielkich możliwościach, część jakby boska, potrafi spełniać marzenia i urzeczywistniać plany.

Ho’oponopono to hawajska metoda na uzdrawianie ludzi i sytuacji.
Opiera się na wyjaśnianiu i wybaczaniu wszystkich błędów, również nieświadomie popełnionych. Prosimy o wybaczenie i dajemy wybaczenie w imieniu swoim i swoich przodków, żeby nie odpowiadać za negatywne naleciałości z rodu żeńskiego i męskiego swojej rodziny.

W Ho’oponopono oczyszczamy relacje z innymi ludźmi poprzez wysyłanie im miłości, obojętnie jak w stosunku do nas się zachowywali. Miłość to największa moc czyszcząca, ona prowadzi do relacji wolnej od nienawiści, gniewu, złości i żalu.

Są różne szkoły Ho’oponopono. W jednej pisze się na kartce wszystkie rzeczy które chcemy naprawić i odczytujemy specjalną
modlitwę, to trwa około kilkunastu minut. Potem kartkę drzemy na kawałki i wyrzucamy.

W innej odmianie Ho’oponopono robimy rytuał spotkania z drugą osobą i wymianę błogosławieństw, oraz jest odczytywana specjalna pieśń hawajska dla zrównoważenia relacji.

Huna i Ho’oponopono – zobacz artykuły i materiały wideo na ten temat:


Zobacz inne materiały:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.