Wahadełko dla początkujących – część 3

Wahadełko – określanie charakteru osoby

Wahadełko dla początkujących – Jeszcze raz podkreślę, że praca z ludźmi jest najtrudniejsza i trzeba podchodzić do tego profesjonalnie. Nie można być początkującym w wahadełku i zabierać się np. za określanie chorób albo dobieranie leków, to wahadełko dla początkującychgrozi poważnymi konsekwencjami. Znacznie łagodniejsze jest zaczęcie od próby określania cech charakteru ludzi.

W duchu stawiasz intencję – Wahadełko, powiedz mi coś o charakterze tego człowieka. Kładziesz osobę w pozycji leżącej i umieszczasz wahadełko nad klatką piersiową i czekasz. Nie wymuszasz ruchu wahadełka, stawiasz intencję i spokojnie czekasz co się wydarzy. Ruch nie pochodzi od Ciebie, pochodzi z kosmosu, Ty jesteś jedynie przekaźnikiem.

Wahadełko dla początkujących – część 3
Wahadełko dla początkujących – część 3

Zakres ruchu wahadełka – małe czy duże ruchy

Na początku mogą pojawić się ruchy wahadła koliste. a także w postaci elipsy. Zwracasz uwagę na zakres ruchu – czy to są małe czy
duże ruchy. Małe, ograniczone ruchy mogą wskazywać na osobowość zamkniętą, kontrolującą się, starającą się dopasować do wymagań środowiska. Ruchy szerokie z kolei dają sygnał, że dana osoba jest śmiała, ekspansywna, nie boi się ryzyka.

Wąska elipsa, prawie jak linia prosta, może świadczyć o egoizmie albo upartości, osoba jest trudna do przekonania, ma stałe poglądy. Wydłużona elipsa, z wyraźną siłą napierającą od wahadełka, świadczy o mocnej energii i wyznaczonych celach, jednak nie zawsze taka osoba bierze pod uwagę innych i może bywać bezwzględna.

Generalnie, koła lub elipsy o szerokim zakresie ruchu wskazują na silnie zbudowany charakter, mały zakres ruchu to potrzeba pracy nad charakterem, są blokady i ograniczenia.

Pamiętaj, że takie interpretacje jak powyżej to jedynie wskazówki do odczytywania. Wszystko zależy od osoby trzymającej
wahadełko, czyli od Ciebie. U Ciebie wszelkie odczyty mogą być zupełnie inne, dlatego zapisuj swoje wyniki i stwórz własną bazę danych.

Zmiana ruchu wahadełka

Figury geometryczne które na początku są małe i ograniczone, a w miarę odczytu stają się szersze – to mówi o transformacji charakteru. Ten człowiek wyszedł w swoim życiu ze świata ograniczeń, wszedł na ścieżkę rozwoju duchowego.

Odwrotnie jest jeśli ruchy wahadła zaczynają się od szerokich i ekspansywnych, a kończą się na mniejszych. Ktoś zaczynał życie z wielkimi planami i marzeniami, a potem życie go ograniczyło. Musiał z czegoś zrezygnować, albo w swoim życiu był na dobrej drodze i w pewnym momencie z niej zszedł.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.