Wahadełko dla początkujących – część 2

Wahadełko nad złotem i srebrem

Jak mówiłam ostatnio, możesz zacząć obserwować ruchy wahadełka nad metalami szlachetnymi – złoto i srebro. Metale mogą być w różnej formie – pierścionek, obrączka, łańcuszek, łyżeczka. Ważne jednak żeby były jednolite, tzn. jak pierścionek to nie z oczkiem z kamienia.

Obserwuj i zapisuj albo rysuj w notatniku jak wahadełko się porusza nad złotem i srebrem. To jest obserwacja podstawowego rozróżnienia, polaryzacji męskiej-żeńskiej, Słońca-Księżyca, pozytywnej-negatywnej, umysłu-materii, dającej-otrzymującej

Wahadełko nad substancjami

Potem możesz przejść do obserwacji wahadełka nad różnymi substancjami – organicznymi, nieorganicznymi, związkami chemicznymi. Zbadaj np. sól, cukier, pieprz.

Sprawdzaj poruszanie się wahadełka nad ziołami, perfumami, rodzajami jedzenia, środkami chemicznymi. Jest nieograniczona ilość możliwości.

Zapisuj rezultaty, sprawdzaj za kilka miesięcy, kiedy nabędziesz większej biegłości w pracy z wahadełkiem. Pamiętaj, to na razie jest nauka wyczucia wahadełka, nie wyciągaj pochopnych wniosków z tego co Ci wyszło.

Wahadełko dla początkujących – część 2
Wahadełko dla początkujących – część 2

Wahadełko a kolory

Pobaw się z wahadełkiem nad różnymi kolorami. Możesz użyć bloku z kolorowymi kartonami do wyrwania, albo namalować własne plansze z kolorami. Spodoba Ci się obserwacja jak kolory wpływają na ruch wahadełka. Jeśli uda Ci się to złapać ruchy będą różne przy każdym kolorze. Zrób notatki, pisane lub rysunkowe.

Praca z ludźmi na końcu

Do pracy nad ludźmi z wahadełkiem zabierz się dopiero na końcu, żeby nie pomylić się i nie powiedzieć komuś czegoś
nieprawdziwego. Kiedy badasz człowieka wahadełkiem, najlepiej żeby dana osoba leżała, wtedy masz lepszy dostęp. Wahadełko inaczej się porusza nad różnymi organami, np. nad sercem, płucami, żołądkiem.

Więc kiedy chcesz się dowiedzieć czegoś o charakterze osoby, musisz w duchu postawić taką intencję. Wahadełko, powiedz mi teraz coś na temat charakteru tej osoby. Jeśli tej formułki nie powiesz, wahadełko pokaże odczyt organu nad którym się właśnie znajduje. Pamiętaj o intencji odczytu, to ważne.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.