Praca z wahadełkiem dla początkujących

Praca z wahadełkiem dla początkujących, czyli kilka prostych rad na pierwsze spotkanie z wahadełkiem. Powodzenia !!

Początki pracy z wahadełkiem

Wybierasz takie wahadełko które Ci się spodoba i które polubisz. Wahadełko może być wykonane z metalu, stopu metali, drewna, szkła albo naturalnego kamienia. Na kursie radiestezyjnym pan nam polecał na początek wahadełko metalowe Izis.

Potem dobierasz do wahadełka nitkę, sznurek albo łańcuszek. Sznureczek powinien mieć długość od około 25 cm do około 30 cm. Możesz przyłożyć sznurek do ręki, mówi się że powinien być długości przedramienia, od łokcia do początku dłoni.

Pierwsze eksperymenty z wahadełkiem

Przygotuj swoje ciało do pracy z wahadełkiem. Unikaj napięcia w mięśniach, szczególnie w mięśniach ręki. Ręka ma być luźno spuszczona w dół. Potem uporządkuj swoje myśli, a w zasadzie postaraj się nie myśleć o niczym konkretnym. Twoje ciało a także umysł powinny być zrelaksowane i pasywne, bez dodatkowej energii która mogłaby namieszać w odczycie.

Trzymaj wahadełko w prawej dłoni, nigdy w lewej, nawet gdy jesteś leworęczny. Weź sznureczek w palce, nadmiar sznureczka schowaj w dłoni. Wahadełko będziesz umieszczać kilka centymetrów nad obiektem który badasz.

Na początek wybierz jakiś obiekt do pracy i umieść nad nim wahadełko. Możesz poeksperymentować np. nad przedmiotem wykonanym ze złota. Czekaj cierpliwie co się wydarzy, jaki ruch wykona wahadełko podczas pracy ze złotem.

Jak wahadełko pierwszy raz Ci się poruszy, to będzie mocne doświadczenie. Będziesz czuł świadomie, że to nie Ty poruszasz wahadełkiem. Poczujesz że łączysz się z jakimś niewidzialnym kosmicznym polem, które wywołuje ruch, a Ty jesteś jedynie przekaźnikiem ruchu.

Praca z wahadełkiem dla początkujących
Praca z wahadełkiem dla początkujących

Praca z wahadełkiem – Rodzaje ruchów wahadełka

Wahadełko może poruszać się na trzy sposoby: ruch okrągły – kręci się w kółko, ruch tworzący elipsę, lub wahania wahadełka po linii prostej. Wybierz do pracy z wahadełkiem przedmioty wykonane z różnych materiałów i sprawdzaj jak porusza się wahadełko, np. nad szkłem, metalem szlachetnym, drewnem, plastikiem. Możesz zrobić notatki i rysunki jak porusza się wahadełko.

Praca z wahadełkiem – Inne podpowiedzi

1) Kiedy używasz wahadełka, skupiaj oczy na obiekcie. Upewnij się żeby Twoja wyobraźnia nie przewidywała z góry jaki będzie ruch przyrządu, bo to może wpłynąć na rezultaty eksperymentu.


2) Dobrze jest przed ćwiczeniem umyć obiekt do pracy w bieżącej wodzie, aby oczyścić go z nagromadzonych energii.

3) Nigdy nie dawaj do ręki swojego wahadełka innej osobie. Najlepiej nosić wahadełko zawsze przy sobie, owinięte w jedwabny materiał lub w woreczku z materiału.


4) Przed pracą z wahadełkiem oczyść je. Trzymaj na sznurku w prawej ręce, a lewą rękę przeciągnij w powietrzu wzdłuż sznurka i wahadełka trzy razy, z intencją oczyszczenia wahadełka. Jest to oczyszczanie mentalne.

5) Po oczyszczeniu wahadełko przed pracę naładuj energetycznie. Robi się to trzymając wahadełko na prawej ręce i wykonaniem kilku oddechów na wahadełko, wyobrażając sobie, że napełniasz wahadełko swoją siłą życiową.

6) Zacznij od prostych eksperymentów. Nie zaczynaj od zadawania wahadełku pytań o swoje życie. Poobserwuj jak się kręci nad złotem, srebrem, minerałami. To będą różne ruchy, zależne też o te go z czego wahadełko jest wykonane.

Powodzenia w pracy z wahadełkiem!

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.