Jasnowidzenie dla początkujących – część 2

Jasnowidzenie na luzie i bez napięcia

Używanie jasnowidzenie jest jak ćwiczenie mięśni fizycznych. Im dłużej ćwiczysz i praktykujesz, tym mocniejsze są Twoje zdolności. John Holland w książce „Bridgind Two Realms” pisze o ćwiczeniu jakie wykonują jego uczniowie na warsztatach jasnowidzenia.

Każdy uczeń ma w grupie wybrać osobę, do której poczuje naturalne przyciąganie. Przysiada się do tej osoby i mówi wszystko co mu przychodzi do głowy na jej temat. Ćwiczenie jest na luzie, bez żadnego napięcia, bez nastawienia na jakiekolwiek rezultaty.

Okazuje się że kiedy uczniowie robią to ćwiczenie na luzie, mimo że wydaje im się że wymyślają i plotą bzdury, większość rzeczy powiedzianych na temat partnera w ćwiczeniu jest bardzo trafna i okazuje się prawdą. Czyli najważniejsze jest to, że jasnowidzenie wyjdzie Ci dobrze jak pozbędziesz się oczekiwań, będziesz bawić się procesem.

Proste ćwiczenia na jasnowidzenie:

1) Czekasz na autobus na przystanku. Patrzysz na listę autobusów zatrzymujących się w danym miejscu. I przewidujesz który numer autobusu przyjedzie pierwszy.

2) Idziesz na pierwsze spotkanie, np. z nową kosmetyczką. Przewidujesz – jak będzie wyglądać, jak będzie ubrana, jak będzie wyglądał jej gabinet.

3) Dzwoni Twój telefon. Przed spojrzeniem na telefon zgadujesz kto do Ciebie dzwoni.

4) Stoisz przed kilkoma windami. Zgadujesz która przyjedzie pierwsza na to piętro.

5) Dostajesz list z rachunkiem, np. za gaz albo za prąd. Zgadujesz jaka suma będzie na rachunku.

6) Zanim wejdziesz na e-mail przewidujesz ile nowych e-maili będzie na Twojej poczcie.

Jasnowidzenie dla początkujących – część 2
Jasnowidzenie dla początkujących – część 2

Ćwicz jasnowidzenie i nie nastawiaj się na wyniki

Rób tego typu ćwiczenia jak powyżej i pamiętaj że to jest na razie ćwiczenie. Jeszcze nie umiesz, jeszcze robisz błędy, ale z czasem się nauczysz. Na razie zapoznajesz się ze swoimi zdolnościami, łączysz się ze swoją podświadomością i badasz jej możliwości.

Nie osądzaj się, że wyszło Ci dobrze albo źle. To nieważne na tym etapie. Ważne że świadomie uczysz się, wkładasz w to wysiłek, podjąłeś decyzję że nauczysz się jak być jasnowidzem.

Jeśli obserwujesz, na przykład na internecie, jakiegoś jasnowidza, nie staraj się go naśladować. Jesteś inny, każdy jasnowidz ma swój prywatny styl poczuć, interpretacji. Stwórz własny, nowy styl, bądź sobą w odczytach.

Stwórz własną przestrzeń dla jasnowidza

Znajdź w mieszkaniu specjalne miejsce gdzie będziesz ćwiczyć jasnowidzenie. Może to być jakiś pokój, albo kącik w pokoju. Tam będziesz w ciszy skupiać się, medytować, odczytywać sygnały w formie jasnowidzenia. Tam możesz uczyć się ze swoich materiałów. Jak tam usiądziesz, Twoja podświadomość dostanie sygnał, że teraz zaczynamy jasnowidzenie.

Rób notatki ze swoich seansów jasnowidzenia

Wybierz specjalny zeszyt na robienie notatek z Twoich ćwiczeń z jasnowidzenia, zapisywanie ciekawych snów i ciekawych odczuć. Możesz zdecydować się żeby położyć kilka zeszytów w kilku miejscach w mieszkaniu. Bo intuicyjne, jasnowidze myśli mogą przyjść obojętnie kiedy, obojętnie w jakim miejscu. I warto mieć natychmiast pod ręką zeszyt, żeby myśli nie uciekły. Wszystko co zapisujesz, zapisuj z datą i godziną, bo za jakiś czas można zobaczyć czy coś się spełniło.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.