Oczyszczanie energetyczne miejsca pracy – wróżka, jasnowidz,naturoterapeuta

Oczyszczanie energetyczne miejsca pracy – wróżka, jasnowidz, naturoterapeuta

Twój gabinet czysty energetycznie – wolna przestrzeń do pracy ezoterycznej

Jeżeli zajmujesz się dziedzinami ezoterycznymi, przyjmujesz klientów na sesje, jesteś np. wróżką, jasnowidzem, naturoterapeutą, ogromnie ważne jest oczyszczenie Twojego miejsca w pracy. Pomieszczenie w którym pracujesz musi być czyste energetycznie, bez żadnych bytów, myślokształtów, pozostałości po tym co się odbywało wcześniej.

W pokoju z czystością energetyczną przyjemniej się pracuje. Oczyszczaj energię swojego gabinetu przed przybyciem klientów, a także po sesjach. Niech nic nie zostaje w powietrzu i przestrzeni.

Oczyszczanie energetyczne miejsca pracy – wróżka, jasnowidz,naturoterapeuta – Święta przestrzeń w pomieszczeniu do pracy – jak to zrobić?

Oczyszczając pomieszczenie do pracy parapsychologicznej tworzysz dla siebie i klienta świętą przestrzeń, w której mogą zadziać się cuda i transformacje. Jak to zrobić w praktyce, żeby energia miejsca pracy była czysta i żeby miejsce pracy było chronione w czasie sesji. Oto kilka metod:

1) Najprostsza metoda to okadzenie pokoju kadzidełkiem. Zapal kadzidełko, a potem obejdź z nim wszystkie kąty. Na koniec umieść kadzidełko na specjalnej podstawce, niech się dopali do końca z intencją oczyszczenia całego pomieszczenia. Nieważne jakie to będzie kadzidełko, na rynku są setki rodzajów do wyboru. Dzisiaj polecam Wam kadzidełko z mojego sklepu www.magicznagaleria.pl o korzeniach biblijnych, nazywa się „Mirra i Kadzidło”.

2) Bardzo elegancki sposób oczyszczania energii to wykorzystanie kryształów kwarcu. Kryształ kwarcu jest idealny do tworzenia świętej przestrzeni. Najlepszy jest kryształ górski, nieważne czy przezroczysty czy matowy. Możesz użyć też ametystu albo różowego kwarcu.

Kamień nie musi być duży, wystarczy na długość kciuka. Kamień przed jego pracą umyj w bieżącej, letniej wodzie, a potem wystaw na jakiś czas na słońce, i na energię Księżyca. Może być na parapecie. Naładuj kryształ intencją ochrony pomieszczenia i utrzymywania go w czystości.

Oczyszczanie energetyczne miejsca pracy
Oczyszczanie energetyczne miejsca pracy

Oczyszczanie energetyczne miejsca pracy – ciąg dalszy

3) Wezwanie czterech Archaniołów. Poproś o pomoc Archanioły, niech oczyszczą pokój i pomagają Ci w czasie pracy z klientem. Postacie Archaniołów spełniają rolę ochronną, ich wizerunki służą do nawiązania więzi z rzeczywistymi istotami, które przedstawiają.

Zamknij oczy i wizualizuj – Przede mną Archanioł Rafael. Za mną Archanioł Gabriel. Po prawej stronie Archanioł Michał. Po lewej stronie Archanioł Uriel. Tę metodę możesz również wykorzystać aby powierzyć swoje dziecko ochronie Archaniołów w czasie gdy śpi.

4) Okadzenie pokoju wiązką ziół, copalem albo bialą szałwią. Wiązkę ziół podpal z jednej strony, a następnie zdmuchnij, żeby tliła się a nie paliła. Przejdź się po pokoju, żeby dym obszedł wszystkie miejsca. Pamiętaj żeby pod spodem trzymać podstawkę na spadający popiół.

Copal pali się w specjalnej czarze do palenia albo w żaroodpornym naczyniu. Potrzebujesz tlący się krążek węgla drzewnego, na niego sypiesz szczyptę copalu. Jeśli masz sypką białą szałwię, tak samo wrzucasz suche listki na krążek węgla drzewnego.

5) Oczyszczenie różdżką lemuriańską. Różdżka lemuriańska to kamień, specjalny rodzaj kryształu górskiego. Ma przydymienia i wzorki podobne do kodu kreskowego, mówi się że te różdżki mają zaklęta w sobie energię z Atlantydy i Lemurii. To jest kamień mocy, służy również do oczyszczania osób i pomieszczeń.

Różdżkę lemuriańską weź do ręki i obrysuj w powietrzu całe pomieszczenie rysując koło. Możesz obrysować też cały dom. Wizualizuj jasne światło ochronne wychodzące z różdżki, możesz je nawet mocno poczuć.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.