Oczyszczanie energetyczne – 5 sposobów jakie stosuję dla klientów

Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie energetyczne to oczyszczanie ciała i aury człowieka z negatywnych energii. Klienci bardzo często proszą o oczyszczenie, uwolnienie od blokad, a także rzeczy niechcianych, przeszkadzających w szczęściu. Oprócz ciała i aury oczyszczam też mieszkanie, miejsce pracy, a więc miejsca, w których człowiek przebywa. Oczyszczanie dotyczy również przeszłości, linii życia, przyszłości, w razie potrzeby rozszerza się na osoby bliskie, rodzinę. W aurze człowieka i przestrzeniach, w których przebywa jest wiele rzeczy niewidzialnych, a jednak mających bezpośredni wpływ na życie. Są ciężkie energie, są energie nie swoje, pochodzące od innych ludzi, a także przyjęte z prasy, czy telewizji.

Przeciętny człowiek nie stosuje ochrony energetycznej i przyjmuje wzorce energetyczne nawet tego nie zauważając. Na szczęście jest wiele sposobów na to, jak oczyścić siebie i swoje otoczenie z negatywnej energii. W związku z powyższym przedstawię pięć technik jakich używam na sesjach z klientami, w oparciu o techniki hawajskie z Huny i Ho’oponopono i matrycę energetyczną według Dr Richarda Bartletta.

Oczyszczanie energetyczne – 5 sposobów jakie stosuję dla klientów
Oczyszczanie energetyczne – 5 sposobów jakie stosuję dla klientów

5 sposobów jakie stosuję dla klientów

1. Oczyszczanie hawajskie – Huna, Ho’oponopono

Oczyszczanie hawajskie jakie stosuję jest oparte na miłości. Bywa że jest w naszej rodzinie lub wśród znajomych osoba z ciężką energią, źle życząca, mająca negatywny wpływ na nasze życie. Pierwszy kierunek to przeważnie chęć wyrzucenia tej osoby z bezpośredniego kręgu, zapomnienia o niej, wykluczenia. A w Ho’oponopono robimy odwrotnie. Obojętnie czy kontakt z osobą ma być zerwany, czy liczymy na transformację relacji, trzeba tę osobę przynajmniej pokochać, zrozumieć jej intencje i działania na poziomie duszy. A zatem robię stary, hawajski rytuał, zakończony odśpiewaniem mocno czyszczącej hawajskiej pieśni. Ten rytuał działa cuda.

2. Matryca energetyczna – oczyszczanie z użyciem częstotliwości dziewiątej

Dr Richard Bartlett, twórca matrycy energetycznej, otrzymał od swoich przewodników duchowych 21 częstotliwości uzdrawiających ludzi i sytuacje. Do oczyszczenia energetycznego klienta na sesji matrycy energetycznych używam częstotliwości dziewiątej. Częstotliwość dziewiąta oczyszcza i uwalnia na poziomie duchowym. Oczyszcza człowieka, pomieszczenia w których przebywa, sytuacje, problemy, różne śmieci energetyczne nagromadzone w aurze. Dziewiąta częstotliwość usuwa byty, negatywne myślokształty, klątwy, podczepienia, pamięć kłótni i konfliktów.

3. Matryca energetyczna na klątwy, byty, podczepienia na różnych poziomach

Zdarzają się u ludzi silne klątwy i silnie przyczepione byty. To można sprawdzić w polu matrycy energetycznej, czy takie zjawisko występuje, i na jakim poziomie jest. Richard Bartlett wydzielił 4 poziomy, gdzie poziom jeden i dwa to są klątwy i byty łatwiejsze, a poziom trzy i cztery wymagają doświadczonego praktyka matrycy na bardzo wysokim poziomie, bo są bardzo niebezpieczne. W mojej praktyce tak się składa, że przeważnie spotykam się z najsilniejszymi zjawiskami – na poziomie czwartym. Nie boję się ich, potrafię je usuwać.

4. Matryca energetyczna – Oczyszczanie poprzez Trzy Pieczęcie

Technika Trzech Pieczęci jest spersonalizowana. Trzy pieczęcie energetyczne do oczyszczania i usuwania negatywnych energii powstają w czasie sesji i są stworzone tylko dla danego klienta, dopasowane do jego lub jej potrzeb. Trzy pieczęcie rysuję pismem automatycznym, prowadzi mnie w tym procesie pole matrycy, dobiera symbole dla klienta, żeby zadziałały na jego indywidualne problemy.

5. Oczyszczanie hawajskie zaawansowane – najmocniejsze, gdy już nic nie pomaga

Bywają takie moce, takie negatywne energie, że wydaje się że już nic nie pomoże, nie chcą odejść. Wtedy stosuję specjalny hawajski symbol, który otrzymaliśmy w darze na kursie zaawansowanym na Hawajach od naszego nauczyciela. Symbol jest nieocenionym darem, działa na wszystko i działa zawsze skutecznie.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.