Co to jest matryca energetyczna ?

Jestem coachem Matrycy Energetycznej/ Dwupunktu (Matrix Energetics), wróżę również z karta Tarota i wahadełka. Większość klientów wie co to jest Tarot, ale bardzo często pytają mnie: „Co to jest właściwie ta matryca energetyczna?”

Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale łatwa. Dr Richard Bartlett, twórca Matrycy Energetycznej (w Polsce przyjęła się nazwa Dwupunkt), mówi tak: „First rule of Matrix Energetics – There are no rules.” Pierwszą zasadą Matrycy Energetycznej jest to, że nie ma zasad. Metoda i procesy w niej zachodzące nie ma zasad, nie ma reguł, nie ma struktur”.

Na pytanie co to jest Matrix Energetics krótko odpowiadam, że jest to metoda rozwiązywania problemów życiowych klienta w polu energetycznym. Jako pole energetyczne rozumiem kwantowe pole wszelkich możliwości, próżnię z ogromnym potencjałem i ogromną energią, jaka istnieje pod całym wszechświatem. Jest to pole które łączy wszystko i wszystkich.

Metodę stworzył Dr Richarda Bartlett, amerykański lekarz i chiropraktyk i opisał ją w dwóch książkach: „Matryca Energetyczna” i „Fizyka Cudów”. Na początku była używana do skutecznej pracy nad ciałem i uzdrawiania. Potem rozwinęła się i obecnie ma wielkie możliwości. Techniki matrycy energetycznej stosuje się do pomagania klientom w sprawach dotyczących związków uczuciowych, małżeństwa, rodziny, relacji z ludźmi, a także w pracy, biznesie, realizacji planów, do spełniania marzeń, i w innych sprawach.

Matryca energetyczna - Jesteśmy energią i otacza nas energia
Matryca energetyczna – Jesteśmy energią i otacza nas energia

Matrix Energetics i moja praca z nią

Uczyłam się matrycy energetycznej bezpośrednio u Dr Richarda Bartletta, uczestniczyłam w szeregu warsztatów przez niego prowadzonych. W 2015 roku ukończyłam kurs certyfikacyjny i zdałam egzamin. Przed egzaminem musiałam przedstawić w sposób udokumentowany 60 sesji matrycy energetycznej przeprowadzonych dla innych ludzi i 40 sesji przeprowadzonych na sobie samej.

Richard Bartlett uczył nas, że sesja matrycy energetycznej bardziej polega na obserwacji niż na robieniu czegoś/ działaniu. Jeżeli coś zauważamy na poziomie kwantowego pola możliwości, ta sytuacja zaczyna się zmieniać, ewoluuje. Wychodzimy od sytuacji przedstawianej jako problem, a potem obserwujemy w co ten problem może się zmienić. Po uzyskaniu pozytywnej zmiany sprawę zostawiamy tak jak jest, już w innej formie.

Dwa zdania są istotne w tym procesie: Notice what you notice. Notice what’s different. Zauważ to co zauważasz. Zauważ co jest inaczej, co się zmieniło.

Pole wszelkich możliwości zawiera niezliczone zasoby do wykorzystania, są tam możliwości które czekają na aktywację. Wystarczy te możliwości, wybrać, zauważyć, wejść z nimi w rezonans. Pole wszelkich możliwości nie ocenia, nie rozróżnia, nie powie że ktoś np. na coś nie zasługuje albo że nie jest wystarczająco dobry żeby coś osiągnąć.

W tym polu wszystkie możliwości są tak samo, na równi wykonalne. Przykładowo można by wybrać wzorce klienta jako milionera lub biedaka, człowieka szczęśliwego i nieszczęśliwego, te wzorce mają takie same prawdopodobieństwo zaistnienia w świecie materialnym. Wybiera się oczywiście to co się chce, co jest potrzebne do rozwiązania danego problemu.

Według matrycy energetycznej wszystko co istnieje na świecie, włączając w to człowieka, jest wzorcem światła i informacji. Oprócz bycia kombinacją światła i informacji, człowiek ma możliwość podłączenia się do każdego wzorca jaki był, jest i będzie istniał.

Co to jest matryca energetyczna – fizyka cudów, dwupunkt tego możesz się też dowiedzieć z filmiku na YouTube zamieszczonego pod adresem: https://youtu.be/A85pvco4DpQ możesz tez obejrzeć go bezpośrednio tutaj:

Co to jest matryca energetyczna – Jak wykonuje się takie połączenie?

Podstawowa technika wykorzystywana w matrycy nazywa się dwupunkt. Coach matrycy wybiera dla klienta pierwszy punkt, obrazujący stan w jakim klient jest obecnie. Potem wybiera drugi punkt, będący symbolem tego do czego klient dąży, co chce
uzyskać w czasie sesji. Punkty łączy się energetycznie, ale nie w linii prostej, są tysiące możliwości w jaki połączenie może się zrealizować.

Coach matrycy wyobraża sobie połączenie dwóch punktów i na chwilę wchodzi w inny stan świadomości. Integruje się z polem wszelkich możliwości, aby dać klientowi dostęp do innych możliwości niż do tej pory. Coach w czasie dwupunktu musi być w stanie jakby jednocześnie był i nie był tu i teraz. Melissa Joy Jonsson, współpracownica Bartletta i nauczycielka matrycy energetycznej, lubi kupować buty, więc opowiada że w czasie robienia dwupunktu wyłącza się na chwilę i wyobraża sobie zakupy w sklepie obuwniczym.

Następnie punkty zostawia się, puszcza się wolno, zostaje stan bez punktów, stan bez żadnego stanu. Można by powiedzieć – to po co są te punkty? Punkty są dla późniejszego pomiaru, sprawdzenia jak się realizują sytuacje poruszane w czasie sesji.

Pierwszą zasadą było, że nie ma żadnych zasad. Coach matrycy skupia się na przepływie – przepływie świadomości, uwagi i informacji, na przykład na przepływie z punktu 1 do punktu 2 podczas procesu dwupunktu. Ten przepływ nie jest linearny, nie jest w linii prostej. W zasadzie to nawet nie jest przepływ, to jest natychmiastowe połączenie dwóch obszarów, bo tak się dzieje na poziomie kwantowym.

Flow czyli przepływ jest procesem naturalnym, który dzieje się samoistnie, bez konieczności wpływania na niego lub doglądania procesu. Wystarczy sama obserwacja. Zdarza się również opór – to zaburzenie naturalnej zmiany. Jak się starasz coś zrobić na siłę, powstaje opór. Coach matrycy nie może wymusić zmiany na siłę, kiedy klient nie jest gotowy. Nie może też przywiązywać się do efektów, nie może spodziewać się np. pochwał od klienta, że zrobił bardzo dobry proces. To dlatego, że coach dokonuje zmian w aurze klienta na poziomie pola, a to czy i w jakim czasie zmiany przełożą się na konkretne efekty w życiu klienta już nie zależy od niego.

Zachęcam również do zajrzenia na tę stronę: https://www.matrixenergetics.com/

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.