Kursy Matrycy Energetycznej – MOJA OSOBISTA HISTORIA Z MATRYCĄ ENERGETYCZNĄ

Kursy Matrycy Energetycznej – Postanowiłam zebrać i spisać moją osobistą historię z Matrycą Energetyczną, od czego to się zaczęło i jak zostałam w rezultacie Certyfikowanym Praktykiem Matrycy Energetycznej, w tej chwili – w roku 2023/2024, jedynym w Polsce.

Kursy Matrycy Energetycznej – Początki

Był rok 2014. Wraz z jedną z koleżanek, Beatą, umówiłyśmy się że będziemy jednocześnie czytać te same książki z dziedziny rozwoju duchowego, a potem je wspólnie omawiać. W ten sposób przeczytałyśmy „Prawo Rezonansu” Pierre’a Franckha, a potem „Boską Matrycę” Grega Bradena. Koleżanka powiedziała mi, że jest jeszcze inna książka o matrycy i ma ją u siebie.

Pożyczyła mi tę książkę, to była „Matryca Energetyczna” Richarda Bartletta. Książka zauroczyła mnie do tego stopnia, że miałam ochotę zapisać się na kurs tej metody. I tak w czerwcu 2014 roku pojechałam na podstawowy kurs Matrycy prowadzony przez twórcę metody, Dr Richarda Bartletta.

Czerwiec 2014 – Matrix Energetics Fundamentals, Wiedeń, Austria

Kurs odbył się w Austrii, w Wiedniu. Tam nauczyłam się podstaw Matrycy: Dwupunkt, Archetypy, Podróż w Czasie, Częstotliwości. W zasadzie już po kursie podstawowym można prowadzić pełne sesje matrycy i one działają. Dodatkowe kursy rozszerzają ilość używanych technik, ale te podstawowe mogą być używane do wszelkich sytuacji życiowych klientów.

Lipiec 2014 – Matrix Energetics Unplugged, Frankfurt, Niemcy

Za miesiąc pojechałam na kolejny kurs Matrycy, nazywał się Unplugged. Szczególnie był poświęcony tak zwanemu spatial clairvoyance, jasnowidzeniu przestrzennemu. Zadziała się niesamowita rzecz. Otworzyły się we mnie zdolności jasnowidzenia i od tej pory w czasie sesji widzę wokół klientów w przestrzeni osoby, przedmioty i sytuacje. Robi to ogromne wrażenie na klientach, a mnie przydaje się do pracy w czasie sesji.

Kursy Matrycy Energetycznej – MOJA OSOBISTA HISTORIA Z MATRYCĄ ENERGETYCZNĄ
Kursy Matrycy Energetycznej – MOJA OSOBISTA HISTORIA Z MATRYCĄ ENERGETYCZNĄ

Listopad 2014 – Matrix Energetics Practitioner, Hamburg, Niemcy

Postanowiłam zostać w przyszłości Certyfikowanym Praktykiem Matrycy, więc zapisałam się na kurs dla Praktyków. Tutaj Richard Bartlett uczył nas różnych aspektów pracy z klientem. Nauczył nas szeregu technik, które dostępne są tylko dla Praktyków Matrycy. Ćwiczyliśmy między innymi wchodzenie w energię pola serca, taką energię praktyk Matrycy musi utrzymywać w czasie całej sesji, wtedy sesja jest z serca, więc zawsze pomaga.

Listopad 2014 – Matrix Energetics Fundamentals, Londyn, Wielka Brytania

Do tego żeby zostać Praktykiem Matrycy trzeba było mieć zaliczone cztery kursy Matrycy Energetycznej, w tym być na kursie podstawowym dwukrotnie, więc to była moja powtórka kursu podstawowego.

Listopad 2014 – Matrix Energetics Magic, Londyn, Wielka Brytania

Miałam już ukończone wymagane dla Praktyków cztery kursy Matrycy, więc kurs Magic (Magia) był po prostu dla przyjemności, i dla zdobycia nowych kwalifikacji. Na kursie Magic nauczyłam się między innymi Szablonów (dostępu do wybranych pól morficznych), Multiple Selves (technika robienia sobowtórów do wykonywania różnych czynności jednocześnie), Koło i Trójkąt (technika usuwania negatywnych energii) i innych rzeczy.

Marzec 2015 – Otrzymanie Certyfikatu Praktyka Matrycy

To szczególny dla mnie moment, zostałam profesjonalnym, certyfikowanym Praktykiem Matrycy. Uprawnienia otrzymuje się na jeden rok, certyfikat można odnowić poprzez uczestnictwo w kolejnym kursie Matrycy.

Aby otrzymać certyfikat, musiałam przeprowadzić i udokumentować 120 sesji Matrycy Energetycznej: 60 godzin pracując z klientem, 20 sesji wykonać na samej sobie, i 20 w grupie. Ponieważ w Polsce nie było grupy matrycowej, wykonałam 120 sesji z klientami i z samą sobą.

Po udokumentowaniu i sprawdzeniu sesji przez Dr Richarda Bartletta przystąpiłam do pisemnego egzaminu z wiadomości o Matrycy Energetycznej i części prawnej. W czasie 2 godzin musiałam odpowiedzieć na 120 pytań, na każde pytanie była odpowiedź pisemna, nie był to test wyboru. Egzamin pisemny zdawałam w języku angielskim.

Październik 2015 – Matrix Energetics Mastery, Kirchzarten, Niemcy

To był najtrudniejszy dla mnie kurs Matrycy. Dostaliśmy podręcznik z mnóstwem tabel do wykorzystania. Kurs był tak trudny, że większość uczestników poddała się, nie ćwiczyli w parach, bo twierdzili że nie potrafią. Ja natomiast ćwiczyłam wszystko, bo ta nowa wiedza dla Praktyka Matrycy była bardzo cenna.

Kursy Matrycy Energetycznej – MOJA OSOBISTA HISTORIA Z MATRYCĄ ENERGETYCZNĄ
Kursy Matrycy Energetycznej – MOJA OSOBISTA HISTORIA Z MATRYCĄ ENERGETYCZNĄ

Październik 2015 – Matrix Energetics Master Harmonic, Kirchzarten, Niemcy

Uroczy, fantastyczny kurs Matrycy. Dostaliśmy podręcznik z cudnym opracowaniem graficznym, podręcznik pełen przeróżnych Mandali, każda do innego celu. Były między innymi Mandale Aniołów, Mandale Uzdrawiania, Mandale Multiplikacji.

Listopad 2016 – Matrix Energetics Field Trip, Lozanna, Szwajcaria

Również ciekawy kurs, jeszcze więcej technik Matrycy do opanowania. W tamtym czasie Dr Richard Bartlett był w twórczym okresie, co roku przygotowywał wciąż nowe kursy.

2017-2023

W tych latach miałam pewnego rodzaju przerwę. Uprawnienia Certifikowanego Praktyka dwa razy przedłużałam poprzez uczestnictwo w kursach stacjonarnych, więc uprawnienia miałam do marca 2017 roku.

Nie pojechałam na następne kursy z prozaicznych powodów, nie miałam na to pieniędzy. Natomiast nadal byłam w kontakcie z metodą. Prowadziłam dorywczo sesje Matrycy Energetycznej, bo na to uprawnienia są na zawsze. Byłam zapisana do Richarda Bartletta na Facebooku i na YouTubie, więc czytałam regularnie jego artykuły i oglądałam filmy video. Dorywczo wykupowałam jego sesje online grupowe lub na jakiś konkretny temat.

Listopad 2023 – The Real Matrix Energetics, Riccione, Włochy. Odnowienie Certyfikatu Praktyka Matrycy Energetycznej

Przede wszystkim, dzięki temu kursowi odnowiłam Certyfikat Praktyka Matrycy Energetycznej. Od listopada 2023 do listopada 2024 jestem Praktykiem Certyfikowanym metody Richarda Bartletta, jedynym w Polsce.

A sam kurs był przypomnieniem podstaw Matrycy Energetycznej, z nowymi elementami i modyfikacjami jakie Richard Bartlett wprowadził.

Był taki zabawny element. Świeżo poznanej koleżance z Włoch powiedziałam, że to jest mój dziewiąty kurs Matrycy. Cała grupa 200-osobowa to były osoby początkujące. Koleżanka komuś powiedziała o mnie, rozeszło się i później widziałam jak mnie pokazywali palcami i mówili – To jest ta pani z Polski co dziewięć razy była u Bartletta.

Zapraszam zainteresowanych na indywidualną sesję Matrycy Energetycznej ze mną. Sesje prowadzę osobiście w Lublinie lub telefonicznie. Kontakt telefoniczny 509 277 601. Cena obecnie (grudzień 2023) – 300 zł za godzinną sesję.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.