Świątynia Przypominania – co dusze tam naprawiają w sobie?

Świątynia Przypominania jest to świątynia zajmująca się podobnymi sprawami jak Świątynia Rozwiązywania Problemów, jednak charakter spraw jest inny. W Świątyni Przypominania dusza zmierza się z nałogami, nawykowymi zachowaniami, po to żeby wyrzucić negatywne zachowania tak jakby z korzeniami.

Tematy z jakimi dusze pojawiają się w Świątyni Przypominania to na przykład nałogowe palenie papierosów, nałogowe picie alkoholu, uzależnienie od leków przeciwbólowych i innych. Większość ludzi jest od czegoś uzależniona, nawet jeśli nie wydaje się to szczególnie szkodliwe, na przykład picie kawy.

W jaki sposób pomaga Świątynia Przypominania?

W Świątyni Przypominania można dojść do punktu startowego, znaleźć miejsce w czasie kiedy dany problem w ogóle się zaczął. Tym razem nie ma w świątyni grupy doradców. Jest tylko dusza która przyszła po pomoc i jej przewodnik duchowy, czasami pojawia się któryś z Mistrzów Nauczycieli.

Oni pytają jaki nałóg, uzależnienie lub zachowane miało wpływ na życie. To zachowanie jest oczyszczane poprzez rodzaj chrztu. Na Ziemi akt chrztu został wprowadzony żeby oczyszczać dzieci z grzechu pierworodnego. W niebie chrzest jest wykonywany żeby pozbyć się traum z wcieleń, pozbyć się negatywnych zachowań i nałogów przenoszonych przez kolejne wcielenia.

Oczyszczanie w Świątyni Przypominania

W świątyni jest mechanizm, maszyna podobna do skanera i projektora. Są wyświetlane filmy, w ten sposób że dusza jest na środku i widzi wszystko wokół siebie naokoło, panoramicznie. Skaner wyszukuje sytuacje z przeszłych żyć. Zabiera duszę na przykład do miejsca gdzie człowiek wypił pierwszy kieliszek alkoholu, zapalił pierwszego papierosa, albo wziął pierwszą dawkę uzależniającego leku.

Jest to jak obrazkowa terapia. Zmierzając się ze źródłem problemu można go całkowicie wykorzenić, usunąć problem i usunąć jego przyczyny. Znika identyfikacja z nałogiem, dusza może wybierać inne drogi. Ta świątynia i inne są dostępne dla mieszkańców nieba. Przychodzą do nich po uzdrowienie, pozbywać się problemów, lęków i traum, eliminować negatywne rzeczy których już nie chcą.

Świątynia Przypominania – co dusze tam naprawiają w sobie
Świątynia Przypominania – co dusze tam naprawiają w sobie

Przykład uzdrawiania uzależnienia – Świątynia Przypominania

Sylvia miała uczestniczkę warsztatów z otyłością. Kobieta miała problemy ze zdrowiem, z kolanami i kręgosłupem. Próbowała różnych diet i ćwiczeń, jednak wciąż wracała do nadmiernego jedzenia, aby zajeść swoje kłopoty emocjonalne.

W czasie warsztatów wieczorem przed snem wyraziła intencję aby uzyskać pomoc w Świątyni Przypominania. Dostała się we śnie do świątyni, tam spotkała Mistrza Nauczyciela i dwa swoje osobiste anioły.

Pokazali jej panoramiczny film, obrazy z innego wcielenia. Była na Dzikim Zachodzie, była tak gruba że występowała w podróżującym cyrku, była pokazywana jako osobliwość ludziom płacącym za show. Jej rodzina była zubożała z powodu suszy, i oddali ją do cyrku. Tęskniła za rodziną, ale w tym cyrku w pewnym sensie znalazła nową rodzinę, innych odrzucanych przez społeczeństwo, np. człowiek-jaszczurka albo bliźniaki syjamskie. Chciała z nimi być, więc jadła coraz więcej.

Klientka warsztatów zdała sobie sprawę, że jadła tak dużo, bo czuła się odrzucona, nie akceptowana. Po tym śnie w krótkim czasie zrzuciła nadwagę i wróciła do zdrowia.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.