Co się dzieje po śmierci? – Sylvia Browne medium – Świątynia Orientacji

Pierwsze miejsce do którego udaje się dusza po śmierci to Świątynia Orientacji. To miejsce pomaga oswoić się z Domem, przyzwyczaić się z powrotem do niego. Tak, bo Ziemia nie jest naszym prawdziwym domem, to tam, po drugiej stronie jest nasz dom i do niego wracamy. To jest jak powrót z długiej podróży, nie wiemy czym się najpierw zająć. Ale tam już jest bardzo
dobrze przygotowany plan. Dusza inkarnuje się w ciało wiele razy, ale tam po drugiej stronie jest między wcieleniami, tam zawsze wraca. Więc to miejsce szybko się nam przypomina, bo tam dusza żyła wiecznie, a na Ziemi przebywała tak jakby chwilowo, tymczasowo.

Świątynia Orientacji

Świątynia Orientacji jest świetlista, błyszczy delikatnym, pięknym światłem, jest w stylu podobnym do romańskiego, ma mało zdobień w porównaniu z innymi świątyniami w niebie. Cel tego miejsca to zmniejszenie traumy dla dusz, traumy związanej z przechodzeniem do innego wymiaru. Z przodu świątyni są drzwi dla dusz idących na Ziemię i drugie drzwi dla dusz powracających do nieba.

Jeżeli jesteś duszą wracającą do nieba, spotykasz się ze swoim przewodnikiem duchowym, potem on prowadzi Cię do osobnego pomieszczenia, gdzie poznajesz doradcę, orientatora. Świątynia jest zawsze pełna, ale zawsze jest dla każdego miejsce, i wystarczająca liczba orientatorów.

Co się dzieje po śmierci - Świątynia Orientacji
Co się dzieje po śmierci – Świątynia Orientacji

Kim jest Orientator?

Orientator przemawia do Ciebie w łagodny sposób, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy że jesteś bezpieczny, że jesteś z powrotem w prawdziwym domu. W czasie rozmowy dusza doznaje wspomnień ze wszystkich poprzednich wcieleń, może czuć się zdezorientowana, dlatego potrzebuje wsparcia i wytłumaczenia.

Orientator upewnia duszę, że zakończyła swój proces nauki na Ziemi, nie umarła za wcześnie, że rodzina na Ziemi poradzi sobie. Orientator robi wszystko żeby dusza poczuła się komfortowo, zrelaksowała się. Nadal mają wpływ połączenia z osobami na Ziemi, sytuacjami na Ziemi, nadal dusza czuje pomieszanie. Orientator ma za zadanie pomóc w tym wszystkim.

I zaczyna się zrozumienie, że jest się w domu. Dusza odczuwa ogromną miłość przenikającą całą jej istotę. To jest miłość od Boga, miłość potężniejsza niż jakakolwiek miłość odczuwana na Ziemi. Ta miłość i pełna akceptacja pozwala pozbyć się resztek stresu i paniki, i poczuć pełen spokój.

Świątynia Orientacji – Droga Orientatora

Orientatorzy pracujący w Świątyni Orientacji bardzo długo i ciężko uczą się żeby przygotować się do swojego zadania. Pomagają duszom powracającym, a także tym idącym na Ziemię. Tym idącym na Ziemię przypominają żeby zawsze polegać na swoich aniołach i przewodnikach duchowych, i oczywiście na Bogu – Matce Bogini i Ojcu Bogu. Pokazują coś w rodzaju zwoju papieru z podkreślonymi głównymi punktami co będzie do przerobienia na Ziemi.

Orientatorzy traktują swoje doradztwo jak powołanie, to co robią jest ogromnie ważne, zawsze są dusze wychodzące i wracające. Orientatorzy są jak psychologowie, znają różne rodzaje terapii, różne niuanse życia, potrafią rozpoznawać sygnały w zachowaniu, mowie, postawie. Czasami decydują żeby duszę wysłać na specjalną terapię w postaci kokonu na traumę, kiedy człowiek miał bardziej gwałtowną śmierć i było dużo bólu.

Orientatorzy czasami ponownie rodzą się na Ziemi, bo potrzebują do swojej pracy świeżych doświadczeń. A z kolei ludzie na Ziemi mogą w medytacji wejść do Świątyni Orientacji i spotkać się ponownie ze swoim doradcą orientatorem, przypomnieć sobie swój plan na życie stworzony przed narodzeniem.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.