Co się dzieje po śmierci? – wg medium, Sylvia Browne

Co się dzieje po śmierci? – Powrót do domu.

Co się dzieje po śmierci? Ten temat fascynował ludzi od zawsze. Według Sylvii Browne, autorki książki „Temples on the Other Side” z 2008 roku, śmierć to powrót do domu, do miejsca które dobrze znamy.

Wracamy do domu z tymczasowego miejsca egzystencji, gdzie działy się rzeczy negatywne i gdzie odczuwaliśmy ból różnego rodzaju. Większość ludzi żyła już wiele razy i przechodziła na drugą stronę w przeszłości. Pamięć przejścia natychmiast powraca, bo ten drugi świat jest bardziej znajomy jako miejsce wielokrotnego pobytu, bardziej rozpoznawalny niż pojedyncze ziemskie życie.

Sylvia Browne – medium.

Nieżyjąca już Sylvia Browne była „medium transowym”, czyli takim które w czasie seansu oddaje swoje ciało, wchodzi w nie przewodnik duchowy. Sylvia seansów potem nie pamiętała, natomiast mogła nagrywać i odsłuchiwać. Taki sposób komunikacji był używany w szczycie popularności ruchu Spirytualizmu, pod koniec XIX wieku i na początku XX wieku. Współczesne media używają „świadomego channelingu”, gdzie zachowują świadomość w czasie całej sesji.


Sylvia Browne mówiła kto jest według niej dobrym medium albo wróżką. Ta osoba do której najdłużej czeka się na sesję. Dobre medium nie musi się ogłaszać, zadowoleni klienci sami polecają usługi. Czy medium kiedykolwiek się myli? Oczywiście że tak, medium jest człowiekiem i nie jest osobą doskonałą. Ważne żeby więcej razy mieć rację niż się pomylić.

Co się dzieje po śmierci

Co się dzieje po śmierci? – Tunel światła, radość i spokój, spotkanie z bliskimi zmarłymi, pamięć poprzednich wcieleń.

Większość ludzi widzi tunel z jasnym światłem na końcu. Ponieważ ludzie mają poprzednie życia, rozpoznają ten tunel jako drogę na drugą stronę, wchodzą w tunel z radością i zmierzają w kierunku jasnego światła. Uczucia jakie temu towarzyszą to niesamowity spokój i miłość. Wszystkie troski i zmartwienia świata doczesnego rozpływają się w magiczny sposób. Już nie odczuwa się żadnego bólu. Dusza jest szczęśliwa, odczuwa wielką radość.


Wkrótce pojawiają się bliscy którzy wcześniej zmarli – rodzice, wujkowie, rodzeństwo, dziadkowie. Jest to cudowne połączenie z dawno nie widzianymi ukochanymi osobami. Oni przychodzą żeby pomóc w przejściu na drugą stronę, żeby było duszy łatwiej gdy są osoby jej znane.


Dorośli przechodzą przez tunel światła, natomiast dzieci przez coś w rodzaju mostku do przechodzenia pieszo. Na mostku czeka znana przez dziecko zmarła osoba albo przewodnik duchowy. Tak jest, bo tunel mógłby dziecko przestraszyć. Osoby mające trudną śmierć, wielką traumę w czasie śmierci, mogą mieć poczucie zdezorientowania i trudniej jest im przechodzić przez tunel. Potrzebują kogoś bliskiego zmarłego żeby im pokazał. Około jeden procent zmarłych nie chce wejść do tunelu, przeważnie nie wierzą że zmarli. To są tak zwane „duchy”, błąkają się, ale też w końcu przejdą na drugą stronę. Ludzie którzy w chwili śmierci nie mieli świadomości, np. z powodu Alzheimera, w chwili powrotu do domu pamięć odzyskują.


Francine, duchowa przewodniczka Sylvii Browne mówiła, że ludzie na Ziemi wykorzystują około 20 procent mocy swojego umysłu. A po drugiej stronie wraca pełne 100 procent. Pamiętają wszystkich ludzi, miejsca, okoliczności, przyjaciół, zwierzęta domowe. Nagle wraca pamięć wszystkich poprzednich wcieleń. Przypominają sobie również jak wygląda życie do drugiej stronie, co tam się robi.

Co się dzieje po śmierci - tunel światła
Co się dzieje po śmierci – tunel światła

Co się dzieje po śmierci? – Jak wygląda Druga Strona?

Nie ma tam żadnej negatywności, żadnego zła. Nie ma wojen, zabijania, przestępstw, a także nie ma negatywnych emocji – jest to miejsce bez gniewu, zazdrości, nienawiści. Ludzie wracają do swoich najlepszych ciał, około trzydziestego roku życia. Nie chorują na nic, nie odczuwają żadnego bólu ani cierpienia. Ich ciała nie potrzebują jedzenia ani picia, nie muszą spać, nigdy nie potrzebują odpoczynku. Ludzie mają do dyspozycji 100 procent umysłu, a także całą dostępną wiedzę, Mieszkają w pięknym otoczeniu, i zawsze jest ładna pogoda. Każda osoba ma swój dom albo mieszkanie, wymyślają go i ozdabiają zgodnie z potrzebami serca. Domy są wygodne i praktyczne.


Po Drugiej Stronie każdy pracuje, jest to praca dla przyjemności, zgodna z własnym powołaniem. Artyści tworzą prace i rozdają tym którym się spodobały. Muzycy wykonują koncerty dla zainteresowanych, dla samej radości grania. Wykładowcy organizują otwarte wykłady. Nie ma samochodów ani środków transportu. Każdy może znaleźć się w dowolnym miejscu za pomocą swojej myśli. Ludzie zachowują swoją osobowość, więc chętnie spotykają się i pracują wspólnie z innymi, podobnymi osobowościami. Ale jeśli ktoś jest inny, potrafią go w pełni zrozumieć, nie ma kłótni ani oceniania.

Co się dzieje po śmierci? – Świątynie, czas, kwadranty i poziomy. Pomoc dla ludzi.

Po Drugiej Stronie są 24 Świątynie, to są fizyczne miejsca a których dusze uczą się i rozwijają, między innymi Świątynia Mądrości, Świątynia Sprawiedliwości, Rada Starszych. Dusza może znaleźć się w danej świątyni za sprawą myśli, moc intencji przenosi ją w odpowiednie miejsce.


Po Drugiej Stronie nie ma czasu. Nie istnieje pojęcie czasu. Wszystko jest połączone w jeden moment, wszystko się dzieje w jednym wielkim „teraz”. Nie ma ograniczeń fizycznych, ta sama osoba może być w dwóch, trzech miejscach na raz.
Istnieją kontynenty, siedem takich samych jak na Ziemi, dodatkowo Atlantyda i Lemuria. Każdy kontynent jest podzielony na cztery kwadranty, a kwadranty są przypisane do jakiegoś konkretnego poziomu. W związku z tym dusze zbliżone do siebie gromadzą się na jednym poziomie, tam mieszkają i pracują.


Druga Strona to wieczny raj, ale każdy tam przebywający zdaje sobie sprawę z tego jak ciężko jest osobom na Ziemi. Dlatego dusze po Drugiej Stronie chcą nam pomagać i robią to. Ludzie często robią wycieczki do światów po drugiej stronie w czasie snu, w formie podróży astralnych. Można też świadomie komunikować się ze światem po śmierci poprzez medytację. Można uzyskiwać pomoc i wskazówki.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.