Modlitwa Huny i jej przygotowanie

Modlitwa Huny – przygotowanie do niej.

Przygotowanie się do modlitwy Huny – określenie swojej przyszłości i celów

Wyobraź sobie jaka chcesz być za dziesięć lub dwadzieścia lat. Średnie ja powinno zdecydować się na określoną przyszłość i pracować na to żeby się urzeczywistniła. To musi być przyszłość przemyślana, sprecyzowana, dokładnie taka jak chcesz.

Kiedy nie masz celów na przyszłość to żyjesz z dnia na dzień i bierzesz wszystko co się pojawia. Bezcelowość może być nawykiem. Jeśli nie podejmujesz świadomych decyzji o przyszłości, wtedy Twoja przyszłość jest formowana automatycznie. Tworzy się na podstawie Twoich myśli, emocji, lęków, a także wpływów od członków rodziny.

Nasza przyszłość zależy od planów średniego ja i życzeń niższego ja. Plany te i życzenia, łącznie ze strachami i obawami, stają się formami myślowymi – myślokształtami. Ponadto Wyższe Ja używa ich do kształtowania przyszłości. Jak w tych planach jest chaos i sprzeczne informacje, to tak właśnie dociera do Wyższego Ja, i rezultaty również są nieudane i nie takie jak byśmy chcieli.

Znajdź czas na zastanowienie się nad swoim życiem, i przyszłością

Kahuni hawajscy uważali, że ważne jest aby każdy człowiek znalazł czas na zastanowienie się nad swoim życiem i dokładne określenie swojej pożądanej przyszłości. Przeciętny człowiek niestety tego nie robi i pozostawia kierowanie niższemu ja. Niższe ja nie ma rozumu, żyje w świecie gdzie wydarzenia zachodzą nielogicznie i przypadkowo.

Zadaniem średniego ja jest bycie przewodnikiem w całej trójce ja. Powinno używać rozsądku i silnej woli aby stworzyć plany i zadania w życiu, a potem wkładać wysiłek aby się zrealizowały. Gdy tego nie zrobi, na przedzie staje niższe ja, a ono często zmienia życzenia, miesza plany z obawami, tworzy sprzeczne formy myślowe. A Wyższe Ja jest zmuszone taką pokręconą przyszłość zrealizować.

Modlitwa Huny i jej przygotowanie
Modlitwa Huny i jej przygotowanie

Modlitwa Huny i jej największa tajemnica

Włączaj w swoje modlitwy Huny prośby o pomoc dla innych ludzi. To największa tajemnica skuteczności modlitwy Huny. Jeśli Twoje modlitwy Huny będą zawierać prośbę o pomoc dla innych, otrzymasz odpowiedzi szybciej i będą bardziej skuteczne.

Dodaj do swojej modlitwy Huny prośbę aby pomóc np. tym których nikt nie lubi, tym których Ty nie lubisz, nawet swoim wrogom. Oczywiście możesz dodawać również osoby które lubisz i Twoim zdaniem zasługują na pomoc.

Dlaczego wtedy modlitwa Huny jest bardziej skuteczna? Bo doświadczysz wtedy wdzięczności Wyższych Ja innych osób, np. Wyższych Ja osób nielubianych, a te Wyższe Ja martwią się o nich i nie mogą im same pomóc jak nie są proszone. Jeśli prosisz o pomoc dla dziesięciu osób, to nawiązujesz kontakt z dodatkowymi dziesięcioma Wyższych Ja, a one w podziękowaniu ofiarują Tobie pomoc, wsparcie o ochronę.

Modlitwa Huny dla świata i ludzkości

Najwyższa forma modlitwy Huny to dodanie do obrazu modlitwy przedstawiającego Twoje życie obrazu pokoju na świecie, polepszenia sytuacji wszystkich ludzi na świecie. Prosząc o wsparcie dla świata i ludzkości nawiązujesz kontakt z Wielkim Stowarzyszeniem Wyższych Ja, a ono ma bezgraniczną moc i może Tobie się odwdzięczyć cudownymi wydarzeniami.

Trzeba pamiętać żeby chęć służenia światu była szczera i prawdziwa, a nie dla własnych korzyści. Nie można podejmować się służenia innym lekkomyślnie, to muszą być słowa poparte czynami, czyli pomagasz ludziom potrzebującym w życiu prywatnym.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.