Matryca energetyczna co to jest ?

Co to jest Matryca Energetyczna ? To bardzo dobre pytanie, dlatego też bardzo chętnie na nie dziś odpowiem.

Matryca energetyczna to świadoma technologia zmiany, która może transformować każdy aspekt życia klienta. Na początku była używana do pracy nad ciałem, uzdrawiania. Jednak teraz rozwinęła się i może być stosowana w pracy, biznesie, miłości, związkach, relacjach z ludźmi, rozwoju kreatywności i innych sprawach.

Wyobraźmy sobie siebie w przestrzeni. Na najniższych możliwych poziomach, np. elektronów, składamy się z chmur prawdopodobieństwa. Natomiast na poziomie fotonów składamy się z cząsteczek światła i informacji. Jako połączenie światła i informacji, mamy możliwość dostępu do nieskończonych źródeł informacji we wszechświecie.


Możemy w te informacje wchodzić energetycznie, łączyć się z nimi energetycznie, ściągać informacje jak download w naszą aurę. A potem korzystać z nich do własnych celów. Do łączenia się z zasobami innych osób albo całych pól morficznych osób o konkretnych cechach w tym momencie potrzebnych klientowi używam, jako coach matrycy, techniki dwupunktu i innych technik dostępnych w matrycy energetycznej.

Matryca energetyczna co to jest – sesja z coachem matrycy

W czasie sesji matrycy energetycznej coach matrycy pracuje w polu kwantowym, gdzie nie ma czasu ani przestrzeni, więc efekt matrycy jest natychmiastowy. Oczywiście natychmiastowy efekt uzyskujemy w polu energetycznym klienta. Oznacza to, że zanim to się przeniesie na plan fizyczny, czyli zmaterializuje się, może upłynąć kilka tygodni lub kilka miesięcy. Ale zdarza się, że po zrobieniu matrycy klienci mówią, że coś nowego, ciekawego obserwują już następnego dnia po sesji. Na przykład ktoś odezwie się, zadzwoni, przyjdzie do głowy sposób na rozwiązanie problemu albo nowy pomysł.

W jakim obszarze, polu energetycznym pracuje coach matrycy? Dr Richard Bartlett nazywa to pole Zero Point Field, Pole Punktu Zerowego. To jest pusta przestrzeń, nie ma tam materii, ale jest ogromna ilość energii. W tym polu jest mnóstwo potencjału do wykorzystania, to jest jak ocean energii z nieskończoną ilością możliwości. Najbardziej przemawiająca do człowieka nazwa tego pola to Pole Wszelkich Możliwości.

Matryca Energetyczna co to jest - Wprawny coach jest w stanie zauważyć wiele zmian w polu
Matryca Energetyczna co to jest – Wprawny coach jest w stanie zauważyć wiele zmian w polu

Jeżeli włożysz odpowiednie informacje do tego pola i ta energia nabierze ładunku, możesz pomóc klientowi zmaterializować to czego pragnie w swoim życiu – pracę, pieniądze, partnera życiowego, szczęście, spełnienie. W polu tworzy się energetyczny obraz, hologram, symbol, ten obraz włożony do aury klienta zaczyna działać, przyciągać spełnienie marzeń.

Można sobie wyobrazić, że pod spodem całego świata jest przestrzeń oferująca człowiekowi co tylko chce wybrać, wszelkie możliwości. Jeśli można się dostać do tej przestrzeni chociaż na ułamek sekundy, już jest bardzo dobrze, bo tam właśnie tworzą się cuda.

Matryca Energetyczna co to jest – Richard Bartlett

Richard Bartlett, twórca matrycy energetycznej, podpiera swoją pracę najnowszymi badaniami w dziedzinie fizyki, szczególnie w dziedzinie fizyki kwantowej. Przez kilka lat współpracował z naukowcami rosyjskimi zajmującymi się tzw. polami torsyjnymi (torsion Fields). Pola torsyjne tworzą aurę człowieka, są jej składnikami. Możemy mieć do nich dostęp poprzez
energię czakry serca.

Coach matrycy przed sesją wchodzi we własne pole serca, wykonuje swój własny proces o nazwie „drop down to the heart” („zejdź w dół do serca”). W czasie całej sesji połączenie z sercem jest utrzymywane, na tym opiera się przebieg sesji. Praca z poziomu serca daje bezpośredni kontakt z potencjałem informacji, a także ze świadomością i podświadomością zbiorową. Zejście w dół do serca pozwala na wyjście z głowy, czyli energii umysłu, i wejście w przestrzeń gdzie mogą zadziać się się różnego rodzaju cuda.

Na tym właśnie polega fizyka cudów, opisywana przez Richarda Bartletta w jego drugiej książce. Poprzez energię serca można dostać się tam gdzie jest nieskończony potencjał, uzdrawianie, jasnowidzenie, realizacja pragnień i marzeń.

Zmiany energetyczne jakich dokonuje coach matrycy w aurze klienta w czasie sesji w kwantowym polu wszelkich możliwości już istnieją, już jakby zostały dokonane przez sesją. Klient stawia się fizycznie na sesję po to jedynie żeby te zmiany zauważyć, zaobserwować, wyodrębnić z potencjału możliwości i nastawić się na realizację na planie fizycznym.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.