Jasnowidzenie

Co to jest jasnowidzenie? W skrócie można powiedzieć, że jest to umiejętność skutecznego przewidywania przyszłości, zdolność połączenia się z przyszłością danej osoby albo z przyszłym rozwojem jakiejś sytuacji i zbierania stamtąd informacji. Jasnowidz, jak sama nazwa wskazuje, widzi osobę lub sytuację w przyszłości, widzi obrazy, symbole, kształty, kolory. Aby uzyskać dostęp do tych wymiarów, musi być w szczególnym stanie świadomości, przeważnie nie dzieje się to na zawołanie.

Są jeszcze inne intuicyjne, nie potwierdzone naukowo, sposoby przewidywania przyszłości. Jasnosłyszenie to słyszenie słów i zdań na temat przyszłości albo bezpośrednio z przyszłości. Jasnoczucie to kinestetyczne poczucia, odczucia na temat przyszłości, bez obrazów i dźwięków. Jasnowiedzenie – osoba wie co nastąpi w przyszłości, przychodzą jej do głowy myśli na ten temat.

Jasnowidzenie

Co to jest jasnowidzenie?

Normalnie doświadczamy życia poprzez 5 zmysłów – wzrok, słuch, węch, smak i dotyk. Jasnowidzenie to posługiwanie się tzw. szóstym zmysłem, to inny sposób otrzymywania informacji. Wszystko jest
energią i możemy wczuć się w tę energię i otrzymywać od niej informacje o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Niektórzy widzą obrazy, bezpośrednie lub w postaci symboli, niektórzy słyszą albo wyczuwają rzeczy, inni czują specyficzne zapachy, albo korzystają w subtelny sposób ze wszystkich podstawowych zmysłów.

Czy jasnowidzenie jest darem, czy można się go nauczyć? Tak samo jak wszyscy mamy 5 zmysłów, tak samo mamy i szósty zmysł. Każdy miewa sytuacje kiedy np. myśli o koleżance i ona za chwilę dzwoni przez telefon. Albo coś mu mówi żeby gdzieś nie jechać, jednak decyduje się jechać i miejsce jest tego dnia zamknięte. Szósty zmysł istnieje, jednak jest zmysłem
niewykształconym, niewytrenowanym. Obecnie jestem na 8-tygodniowym kursie jasnowidzenia, prowadzący zadaje nam ćwiczenia dotyczące wizualizacji i kontaktu z podświadomością. Poprzez wykonywanie ćwiczeń trenujemy intuicję i jasnowidzenie, zdolności stopniowo wychodzą na jaw.

Każdy z nas posiada intuicję, ale przeważnie jej nie słuchamy. Coś nam w duchu podpowiada co robić, a my i tak robimy po swojemu. Żeby mieć większy i pełniejszy dostęp do intuicji, musimy nauczyć się jej słuchać i szanować znaki od niej. Wtedy ona przemawia do nas częściej, nawiązujemy aktywną relacje z nią, jak z dobrą przyjaciółką. Jeśli jest nieużywana, pozostaje zmysłem uśpionym, i objawia się tylko w sytuacjach najwyższej konieczności.

Jasnowidzenie

Jak zostać jasnowidzem?

Jeśli ktoś chce zostać koncertującym muzykiem, czeka go wieloletnie ćwiczenie grania na instrumencie. Tak samo jest z ćwiczeniem wrażliwości na subtelne sygnały. Im więcej ćwiczysz, tym więcej osiągniesz, będziesz rozpoznawać i rozróżniać coraz bardziej subtelne formy energii. Podstawowe zadanie to umieć wyciszyć umysł, stworzyć w umyśle cichą i pustą przestrzeń, w której mogą pojawić się żądane informacje.

Jaki powinien być jasnowidz? Najlepsi jasnowidze są osobami które rozwijają się duchowo, są niezwykle zrównoważone, dobrze znają siebie samego. To nie sztuka mieć wizje i pogubić się w nich, stracić kontakt z rzeczywistością. Wrażliwość na delikatne sygnały może przekształcić się w nadwrażliwość i doprowadzić do psychologicznej nierównowagi. Jasnowidz musi nauczyć się chronić, zachowywać własną odrębność i integralność w obliczu wizji, wyłączać je na żądanie, albo obserwować je bez zaangażowania emocjonalnego.

Dlaczego ludzie chcą być jasnowidzami? Przeważnie chcą wiedzieć więcej, szukają głębszego sensu świata, albo kieruje nimi naturalna ciekawość. Mogą ich pociągać zjawiska mistyczne. Chcą zobaczyć jakiś szerszy obraz, większy obraz, a nie tylko wycinek rzeczywistości. Jasnowidzenie pomaga w lepszej komunikacji z ludźmi, nawiązuje się z ludźmi natychmiastowy kontakt, bo wyczuwa się ich jakby bardziej całościowo. Jasnowidzenie pomaga też w samorozwoju. Człowiek staje się bardziej otwarty, mniej osądza innych, a bardziej rozumie. Ma lepsze połączenie z energią serca i z prawą półkulą mózgową. To przydaje się w codziennym życiu.

Od czego można zacząć? Najlepiej zacząć od jakichkolwiek ćwiczeń oddechowych i medytacji. Żeby zobaczyć coś więcej poza realnym światem, trzeba nauczyć się wyciszać umysł, wyciszać własny potok myśli, które normalnie idą jedna za drugą. Jak umysł jest czystym kanałem, można zadać pytanie, zamknąć oczy i poczekać na odpowiedź. Zapisać odpowiedź i zrobić to
jeszcze raz. Potem poprosić podświadomość o wyraźniejszą odpowiedź, wyraźniejszy sygnał. Zapisać co przyszło do głowy i sprawdzić za jakiś czas jak to się ma do wydarzeń w rzeczywistości.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.