Jasnowidzenie dla początkujących

Jasnowidzenie dla początkujących

Podwyższona wrażliwość

Jasnowidzenie to nic innego jak podwyższona wrażliwość na sygnały odbierane drogą pozazmysłową. Każdy to ma w jakimś zakresie, jasnowidzenie jest naturalne, oczywiście można ćwiczyć żeby umieć to robić lepiej. Jasnowidz ponieważ jest ekstra wrażliwy, może po pracy czuć się zmęczony, wyczerpany, wydrenowany z energii. Może odczuwać też napady paniki, oczywiście nie każdy kto ma napady paniki jest jasnowidzem.

Ważne jest żeby osoba która chce się zająć jasnowidzeniem miała jakąś stałą praktykę duchową i fizyczną na odzyskiwanie energii i powrót do równowagi po sesjach jasnowidzenia. To musi być coś co uwalnia stres i napięcie i dodaje jednocześnie sił, na przykład masaż, joga, medytacja, gimnastyka, albo wychodzenie na spacery i obcowanie z naturą. Po każdej sesji trzeba również stan jasnowidzenia zamknąć, zamknąć wszystkie uruchomione czakry, żeby nie łapać sygnałów dalej, wrócić do normalnego życia.

Jak działa jasnowidzenie?

Jasnowidz jest po troszę jak odbiornik telewizyjny. Odbiornik telewizyjny odbiera niewidzialne okiem fale i przetwarza je na obraz na ekranie. Jasnowidz tak samo, odbiera niewidzialne fale i sygnały i musi je przetransformować na konkretny przekaz – obraz, słowa lub poczucie. Im dłużej ćwiczy jasnowidzenie, tym lepszy staje się w odczycie sygnałów, i tym mocniej odbiera sygnały, bardziej je widzi, słyszy lub czuje. To kwestia praktyki, ćwiczenia i nie poddawania się po drodze jak coś nie wychodzi.

John Holland, autor książki „Bridging Two Realms” dzieli jasnowidzących na trzy poziomy:

1) Ludzie z potencjałem, wrażliwi na sygnały pozazmysłowe, ale nie wiedzą o tym. Odbierają rzeczywistość, ludzi i sytuacje, bardzo emocjonalnie. Są empatyczny, wyczuwają emocje innych. Sporadycznie otrzymują informacje z innego wymiaru.

2) Ludzie częściowo zaangażowani w jasnowidzenie. Mają jakąś wiedzę na temat jasnowidzenia, czytali książki lub materiały na internecie, uczestniczyli w warsztacie. Już używają jasnowidzenia, jednak nie mają pełnej wiary w swoje zdolności. Mogą mieć trudności z odróżnieniem prawdziwego jasnowidzenia od swoich własnych myśli.

3) Mistrzowie jasnowidzenia. Znają proces jasnowidzenia, jego techniki, rozumieją na czym to polega. Mają kontrolę nad swoimi zdolnościami, mogą je włączać i wyłączać na życzenie. Wierzą w swoje zdolności, objęli je i wykorzystują, prywatnie lub profesjonalnie.

Jasnowidzenie dla początkujących
Jasnowidzenie dla początkujących

Jasnowidzenie w praktyce

John Holland pisze, że ważna jest właśnie umiejętność zamknięcia swoich zdolności jasnowidzenia kiedy się ich nie używa do czegoś konkretnego. Jesteśmy istotami ludzkimi, żyjemy na Ziemi, więc nie powinniśmy być cały czas jedną nogą w innym świecie. Jest czas kiedy pracuje się jako jasnowidz, i jest również czas prywatny dla siebie.

Druga sprawa, radzi żeby nigdy nie podchodzić do kogoś i mówić, że się ma dla niego jakieś informacje otrzymane drogą jasnowidzenia. Ta osoba przecież może sobie tego nie życzyć, może nie wierzyć w takie rzeczy. Musimy szanować prywatność i wolną wolę innych ludzi. Jasnowidz pracuje tylko jak jest poproszony o to i ma pozwolenie. To jest część etyki pracy jasnowidza.

Co robić żeby zostać jasnowidzem?

Po prostu nauczyć się tego, tak jak człowiek uczy się nowego zawodu. Zapisać się na kurs, warsztaty, czytać książki o jasnowidzeniu, przeglądać materiały na internecie. I ćwiczyć, cały czas ćwiczyć, konsekwentna praktyka z ucznia z czasem uczyni mistrza.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.