Czy ty jesteś jasnowidzem? – część druga

Czy ty jesteś jasnowidzem? – część druga, czyli kontynuacja części pierwszej oraz “test” na jasnowidza z książki Johna Hollanda.

Każdy rodzi się jasnowidzem?

Są różne rodzaje jasnowidzenia, w zależności od tego który kanał komunikacji ktoś ma naturalnie wyczulony, albo w trakcie nauki jasnowidzenia mu się wykształci najbardziej. To czy się ma wizje prorocze, czy się słyszy albo czuje w ciele jest związane też z pracą nad konkretnymi czakrami, o tym będę mówić w przyszłości.

Według Johna Hollanda, autora książki „Bridging the Two Realms”, każdy z nas jest po trosze jasnowidzem. Każdy się z tym rodzi, tylko nie używa jej zdolności, więc nie wie że może mieć dar jasnowidzenia. A przynajmniej każdy z nas na pewno miał w życiu choć jedno zaskakujące wydarzenie związanie z przepowiedzeniem przyszłości. Na przykład robiłaś wszystko żeby coś wyszło, a czułaś w ciele że i tak z tego nic nie będzie, i tak się skończyło.

Im więcej będziemy zwracać uwagę na intuicję i przykładać do niej znaczenie, tym bardziej będzie nam pomagać. Myślenie racjonalne i logiczne jest dobre na rozwiązywanie problemów, ale w życiu potrzeba też trochę magii.

„Test” na jasnowidza z książki Johna Hollanda

1) Czy kiedyś zdarzyło się, że pomyślałeś o kimś i za chwilę go zobaczyłeś na ulicy, albo ta osoba zadzwoniła do ciebie?
2) Czy przed spotkaniem z kimś potrafisz wyczuć, że ma na przykład zły dzień albo że jest w świetnej formie?
3) Czy kiedyś intuicja ci powiedziała żeby coś zrobić, nie zrobiłeś, a potem żałowałeś?
4) Czy kiedyś w czasie rozmowy ktoś powiedział ci że czuje się dobrze, a ty wyczuwałeś że wcale tak nie jest? 5) Czy kiedyś przewidziałeś wynik, na przykład jak się skończy mecz albo co będzie dalej na filmie?
6) Czy jak wchodzisz do pokoju z ludźmi, wyczuwasz atmosferę w pokoju?
7) Czy zdarzają ci się niewyjaśnione zbiegi okoliczności, przypadki zdarzenia synchroniczne w czasie?

Myślę, że większość ludzi odpowie na prawie wszystkie pytania – “Tak, tak właśnie miałam, zdarzyło mi się coś takiego”. To są przykłady jak działa intuicja w praktyce. Tylko że na co dzień jesteśmy w biegu i nie mamy czasu tego zauważyć i nazwać.

Czy ty jesteś jasnowidzem – część druga
Czy ty jesteś jasnowidzem – część druga

Czy ty jesteś jasnowidzem? – część druga – Intuicja nie mówi głośno

Intuicja jest cicha i subtelna. Trudno jest na początku odróżnić czy coś jest prawdziwą intuicją, bo może to być po prostu zwykła myśl, wyobraźnia albo nasze życzenie sobie czegoś. Trzeba intuicję u siebie obserwować, wierzyć jej, nawet jak coś podpowiada nielogicznego.

Najlepiej jest zapisywać w notesie albo zeszycie co przyszło do nas intuicyjnie. Zapisujemy myśli, wizje, poczucia, można dodać datę, żeby w przyszłości sprawdzić jak było naprawdę.

John Holland radzi jak sprawdzić czy to co przyszło to rzeczywiście myśl intuicyjna. Zatrzymaj się na chwilę, zrób przerwę od wszystkiego co robisz. Zapytaj siebie – Czy to przychodzi do mnie, czy to przychodzi ode mnie? Czy to jest intuicja, czy myśl załapana od świata?

Intuicja powtarza sygnały

Jeśli coś jest sygnałem od intuicji, ma tendencję do wracania do ciebie wielokrotnie. Intuicja coś ci podpowiada, ty tego nie robisz, to próbuje ci powiedzieć informację w inny sposób, chce do ciebie dotrzeć. Tym też się różni od zwykłych myśli. Zwykłe myśli przychodzą i odchodzą. Więc jak coś ci kilka razy chodzi po głowie i nie możesz o tym zapomnieć – to może być kontakt z twoją częścią intuicyjną.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.