Jasnowidz pracuje poprzez ciało

Jasnowidz pracuje poprzez ciało

Ciało – podstawowy przewodnik sygnałów pozazmysłowych

To jest ciekawostka, bo wydawałoby się, że jasnowidz bierze swoje wizje z głowy, z umysłu. Okazuje się że podstawowe narzędzie pracy jasnowidz ma zawsze przy sobie – bo to jest jego własne ciało. Do ciała przychodzą przez 24 godziny na dobę informacje od zmysłów fizycznych – wzrok, słuch, dotyk, węch i smak.

Ale nie wszyscy wiedzą, że ciało jest przewodnikiem sygnałów poza zmysłami fizycznymi, szóstego zmysłu, intuicji, telelepatii, jasnowidzenia. Ciało działa jak wielka fizyczna antena odbierająca sygnały z kosmosu i od innych ludzi. Nie każdy człowiek jest od razu gotową anteną, ten sprzęt trzeba dostroić odpowiednio poprzez naukę technik, ćwiczeń na rozpoznawanie sygnałów i właściwą ich interpretację.

Jasnowidz pracuje poprzez ciało – Organy ciała to również receptory informacji

Organy ciała, szczególnie te produkujące hormony, działają na poziomie fizjologicznym, a do tego pełnią rolę w otrzymywaniu informacji pozazmysłowych. Niektóre z takich receptorów to – przysadka mózgowa, szyszynka, serce, żołądek i mózg. Dodatkowo, całe ciało jest wielkim receptorem różnych energii.

Jasnowidz pracuje poprzez ciało
Jasnowidz pracuje poprzez ciało

Energia życiowa (prana, chi) – jej przepływ i możliwe blokady

Nauki duchowe ze Wschodu uczą na temat uniwersalnej siły życiowej przepływającej przez wszystko, w tym przez nasze ciała. Ta duchowa energia daje nam życie, a także łączy nas ze wszechświatem. W chińskiej medycynie ta siła nazywa się chi, w naukach hinduskich – prana.

Z tą energią życiową pracują bioenergoterapeuci, naturoterapeuci, masażyści, akupunkturzyści i inni terapeuci. Między innymi potrafią usuwać blokady w przepływie energii, tak żeby płynęła bez zatrzymywania i płynęła w każde potrzebne miejsce. Kiedy istnieją blokady i człowiek nic z nimi nie robi, mogą zmaterializować się jako dolegliwości, bóle i choroby. Jasnowidz musi dbać o prawidłową energetykę w swoim ciele i aurze, inaczej jego odczyty i poczucia byłyby zaburzone.

Jasnowidz pracuje poprzez ciało – Jak ciało daje sygnały – fizyczne i „telepatyczne”

Ciało daje nam sygnały, ale to nie są sygnały werbalne – że do nas coś mówi, ciało ma własny język. Na przykład czujesz gdzieś w ciele ściśnięcie, fizyczne odczucie, emocję, ciało przemawia również poprzez sny. Generalnie my mało słuchamy ciała, zajmujemy się nim dopiero jak dzieje się coś niepokojącego.

Ważne jest żeby w czasie uczenia się jasnowidzenia nie ignorować ciała, odczuć fizycznych, uczuć w ciele. Trzeba je przyjmować, słuchać ich i starać się zrozumieć, nawiązać kontakt z własnym ciałem. Możesz zadać pytanie, a potem w czasie medytacji wsłuchać się w swoje ciało, ono może dać odpowiedź.

Jasnowidz powinien dbać o swoje fizyczne ciało. Jeść zdrowe rzeczy, pić dużo wody, odpoczywać, spać odpowiednią ilość godzin. Jak masz zdrowie i zadbane ciało nie masz blokad energetycznych, lepiej słyszysz informacje pozazmysłowe, jesteś dobrym odbiornikiem.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.