Co się robi po oczyszczaniu energetycznym? – Ochrona energetyczna

Po oczyszczeniu energetycznym chcemy żeby ten stał został na jak najdłużej. Więc oto jest ochrona energetyczna.

Co się robi po oczyszczaniu energetycznym? – Ochrona energetyczna

Proces oczyszczania energetycznego został zakończony. Energia niepotrzebna, zastała, negatywna została usunięta lub przetransformowana. Co teraz, co dalej? Oczywiście po oczyszczeniu energetycznym chcemy żeby ten stał został na jak najdłużej. Więc przystępujemy do zabezpieczenia tej nowej, czystej energii, a jednocześnie zrobienia ochrony energetycznej, żeby nowe niechciane rzeczy nie przyczepiały się tak łatwo.

Lepkie i magnetyczne ciało energetyczne – przyczepność obcych energii

Po oczyszczeniu energetycznym energia człowieka jest czysta, chcemy ją utrzymać przy sobie, i jednocześnie nie dopuszczać energii niechcianej.

Wyobraź sobie swoje granice swojego ciała energetycznego, tak jakby granice swojej aury. Według Barbary Moore, autorki książki „Oczyszczanie energetyczne”, z której korzystam w tym artykule, granica ciała energetycznego jest lepka i przenikalna. Przenikalna dlatego, że jesteśmy jednością ze wszystkim i z całym światem. Więc wszystko do nas może się przylepić jeśli chce.

I tak się dzieje. Odczuwają to ludzie wysoko wrażliwi. Mają ciało energetycznie wyjątkowo lepkie i magnetyczne. Często czują się przytłoczeni emocjami i energiami innych ludzi.

Podobnie jest z osobami które kontaktują się z dużą ilością ludzi, w pracy, lub chociażby na mediach społecznościowych. Jeśli nie stosują żadnej higieny energetycznej, ich energie mogą być wymieszane, nie wiadomo od kogo. Ich życie może wydawać się bałaganem i chaosem.

Co się robi po oczyszczaniu energetycznym? - Ochrona energetyczna

Ochrona energetyczna – Kokon z białego światła

To bardzo prosta metoda, możesz to zrobić w każdym miejscu i w każdej pozycji – na stojąco, siedząco, leżąco. Zamknij oczy i skoncentruj się na wnętrzu swojego ciała. Wyobraź sobie, że jest tam w środku białe światło.

Powiedz do białego światła żeby Cię chroniło. Powiedz mu żeby nie przykleiło się do Ciebie nic czego nie chcesz. Następnie wyobraź sobie, że białe światło rozszerza się i powiększa, aż w końcu wypełnia całe Twoje ciało. A gdy wypełni ciało, niech zacznie przenikać przez skórę, i wypełniać Twoje ciało energetyczne. Jesteś otoczona pięknym, biały kokonem ze światła, Jesteś chroniona przez białe światło.

Gdzie i kiedy stosować ochronę energetyczną?

Możesz robić sobie ochronę energetyczną, np. biały kokon światła, zapobiegawczo na początek każdego dnia lub na początek tygodnia, lub używać jej kiedy uznasz że zachodzi potrzeba.

Poleca się taką technikę przed spotkaniem rodzinnym, towarzyskim, przed imprezą albo zebraniem w pracy. Rób ochronę zanim wejdziesz w dyskusje na social mediach, pamiętaj że energię łapie się również na odległość.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.