Sposoby na ochronę

Sposoby na ochronę

W listopadzie 2023 byłam na bardzo ciekawym kursie Medycyny Wielowymiarowej u Państwa Mariny Mockałło i Bogusława Artura. Dzięki niemu zaczęłam słuchać ich podcastu na YouTubie pod tytułem „Wielowymiarowość”. W jednym z podcastów podają bardzo ciekawe sposoby na ochronę energetyczną, przedstawię je dla Was.

Ludowe sposoby na ochronę

Pojęcie ochrony przed złymi ludźmi i złymi energiami nie jest nowe, to znaczy nie powstało w czasach współczesnych. Znane są dawne, ludowe sposoby na ochronę, podam kilka z nich, zaczerpniętych z audycji wyżej wymienionych autorów:

Znak krzyża

Z intencją ochrony przed złymi energiami robimy ręką w powietrzu znak krzyża. Można taki znak skierować na konkretną sprawę, na przykład chronić swój nowy plan, projekt, chronić swój dom, majątek.

Najważniejsza jest intencja. Sam znak krzyża to tylko symbol, ważne co myślimy w momencie gdy go robimy, to jest właśnie intencja. Myślimy o tym co chcemy ochronić, jaka jest nasza intencja, i dopiero robimy ten krótki rytuał.

Splunięcie przez lewe lub prawe ramię

Tak samo, działa nie splunięcie, ale to co masz w myśli. Pozbywam się uroku, chronię się przed klątwami, złymi życzeniami, zawiścią, zazdrością. Myślisz o tym co konkretnie robisz, jaki jest cel zabiegu. Myśl też po rytuale – Jestem chroniona. Jestem bezpieczna.

Ruch fizyczny jest tylko symbolem, cała moc jest w naszym wewnętrznym przekonaniu.

Sposoby na ochronę
Sposoby na ochronę

Czerwona nitka

Wokół nadgarstka wiążemy czerwoną nitkę, z intencją ochrony, to ma mnie chronić, to mi pomoże. Nitka nie może być od kogoś, musi być wybrana, kupiona samodzielnie. Technika polecana jest osobom, które mają w pracy do czynienia z dużą ilością ludzi – sprzedawca w sklepie, fryzjerka, kosmetyczka, lekarz, urzędniczka.

Przepłać za przedmiot do rytuału

Jeżeli kupujesz jakiś przedmiot który ma służyć do rytuału, np. czerwoną nitkę, świecę, kamień, białą szałwię – przepłać za ten przedmiot. Przepłać, to znaczy wybierz przedmiot droższy, kup drożej, nie bierz najtańszego. A jak kupujesz w sklepie, dorzuć jakieś grosze lub złotówki i nie bierz reszty, powiedz że to napiwek dla pani ekspedientki. Wtedy podobno ta rzecz staje się bardziej magiczna.

Starożytne znaki ochronne

Osoby mające inicjację Reiki mają dostęp do symboli ochronnych. Inni mogą wykorzystać np. najbardziej popularny znak pentagramu – bardzo silny talizman ochronny. Można kupić na internecie, można wydrukować. Ważne żeby symbol przed użyciem aktywować. Aktywujemy własną energią, symbolicznie trzymamy rękę nad znakiem i napełniamy go swoją energią. Można dodać intencję np. siłą boską wzmacniam działanie wielokrotnie, tysiąckrotnie.

Znak ochronny można narysować na piżamie, nad podkoszulce i w ten
sposób nosić go na sobie.

Wizualizacja białego światła, białego lasera

Wizualizujemy białe światło ochronne wokół nas, wystarczy zrobić to od czasu do czasu, np. raz w tygodniu. Jeżeli masz jakieś podejrzenia, że coś złego już działa na Ciebie, wizualizuj mocne białe światło lasera, które odcina wszystkie niekorzystne podłączenia.

Nóż rytualny

Kupujesz nóż, który ma służyć do rytuału odcinania od złych energii. Nie musi to być jakiś specjalny model, ale pamiętajmy żeby kupić droższy, przepłacić. Tym nożem ucinamy w powietrzu wokół siebie negatywne energie, fizycznie ruszamy nożem (to dobre dla osób mających kłopoty z wizualizacją). Nóż rytualny służy tylko do odcinania energii. Nie używamy go w kuchni, po rytuałach odcinania przechowujemy zawinięty w ładny materiał.

Sposoby na ochronę – Czosnek

Wieszamy na ścianie czosnek, z intencją ochrony dla mieszkania, domu.

Sposoby na ochronę
Sposoby na ochronę

Rytualny ogień

Zapalamy świecę z intencją ochrony, oczyszczenia pomieszczenia, spalenia ewentualnych złych myśli złych życzeń. Szczególnie polecane jest to w czasie spotkania z klientem dla wróżek, masażystów, bioterapeutów. A dla wszystkich – po spotkaniu z gośćmi w domu zapal świecę z intencją ochrony domu i oczyszczenia energii po spotkaniu.

Biała szałwia, kadzidełka ochronne

Biała szałwia i kadzidełka ochronne nie tylko oczyszczają pomieszczenia z negatywnych energii, lecz również zabezpieczają je na jakiś czas. Znowu ważne żeby mieć intencję, żeby skupić się na tym co się dokładnie robi, jaki jest cel rytuału okadzania.

A na koniec – bardzo ciekawa i przyjemna metoda – jak energię odzyskać?

Technika odzyskiwania ukradzionej energii

Najlepiej wykonywać wieczorem. Nad głową wizualizujemy różę, kolor obojętny. Wprowadzamy różę w ruch wirowy. Dajemy polecenie: Odzyskuję energię ukradzioną mnie i mojemu rodowi. Cała energia do mnie wraca. Po wykonaniu ćwiczenia mentalnie różę rozbijamy.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.