Co się dzieje po śmierci? Świątynia Rozwiązywania Problemów

Świątynia Rozwiązywania Problemów jest to miejsce dla doradzania duszom i oferowania im pomocy. Rozwiązywanie szczególnych problemów, np. przenoszonych przez kilka wcieleń.

Świątynia Rozwiązywania Problemów – jak wygląda?

Ta świątynia po drugiej stronie jest nie tylko dla dusz świeżo przybyłych z Ziemi, jest również dla dusz mieszkających po drugiej stronie. Jest duża, w stylu romańskim podobnie jak inne, ma wielkie kolumny przed wejściem. Wejście jest ozdabiane złotem, prowadzi do przepięknego pokoju o kształcie owalnym, z marmurową podłogą. Wewnątrz jest ozdobny stół z ornamentami i siedzenia dla sześciu do ośmiu osób.

Świątynia Rozwiązywania Problemów – co się w niej dzieje?

Jest to miejsce dla doradzania duszom i oferowanie im pomocy. Chodzi o rozwiązywanie szczególnych problemów, takich przenoszonych przez kilka wcieleń.

Dusza która była w poprzednich czterech świątyniach w niebie może nadal nie radzić sobie z jakimś zagadnieniem. Miała przegląd życia, i poprzednich żyć, i zdaje sobie sprawę, że dany problem wciąż powraca. To może być na przykład branie narkotyków, aborcje, zdradzanie partnerów.

Wtedy dusza ma możliwość przyjścia do Świątyni Rozwiązywania Problemów. Spotyka się tam z mniejszą grupką członków Rady Starszych. Oni pomagają poradzić sobie ze wszystkimi ranami, porażkami, fobiami i innymi sprawami.

Świątynia Rozwiązywania Problemów – jak Rada Starszych udziela pomocy?

Rada Starszych pokazuje duszy zapisany przed wcieleniem program na życie, jakie rzeczy miały być poznane i zrealizowane w ostatnim życiu i w poprzednich. Są pokazane sytuacje, miejsca i okoliczności kiedy ktoś zszedł ze swojej życiowej ścieżki. Doradztwo w tej świątyni jest bardzo intymne i w miłej atmosferze. Problem zawsze jest ostatecznie rozwiązany. Jeśli dusza chce, może wcielić się w następne życie, doradcy pomagają wybrać takie życie żeby przejść pozytywnie przez nawracający problem.

Co się dzieje po śmierci_ Świątynia Rozwiązywania Problemów
Co się dzieje po śmierci – Świątynia Rozwiązywania Problemów

Ludzie na Ziemi mogą mieć dostęp do Świątyni Rozwiązywania Problemów

Co ciekawe, ludzie na Ziemi mogą mieć spontaniczny dostęp do tej świątyni. To jest tak, że ktoś idzie spać z wielkim problemem, pozornie nie do rozwiązania. A rano budzi się, i nagle przychodzi mu głowy genialne rozwiązanie, przeważnie coś tak prostego że cały czas jakby o tym wiedział, tylko nie zauważał. To może być dowód na to, że we śnie był w Świątyni Rozwiązywania Problemów i miał kontakt z doradcami z Rady Starszych i pomogli mu.

Osobista historia Sylvii Browne, autorki książki „Świątynie po Drugiej Stronie”

Sylvia Browne, autorka książki z której korzystałam przygotowując ten materiał, miała taki okres w życiu, że była bliska bankructwa. Prowadziła fundację, udzielała sesji klientom, ale nagromadziły się ogromne nie zapłacone podatki do amerykańskiego urzędu skarbowego, do tego góra nie zapłaconych rachunków, sytuacja była bardzo ciężka.

W nocy w czasie snu znalazła się w miejscu, które częściowo jakby pamiętała. Piękny, majestatyczny pokój, wysoka istota rodzaju męskiego jaśniejąca światłem podeszła do niej i powiedziała: Sylvia, wróć do swojej sypialni, otwórz ręce i poproś Boga, żeby to wszystko wziął od Ciebie. Pamiętaj, nadal masz moc zarabiania pieniędzy, najbliższe dwa lata będą bardzo ciężkie, ale spłacisz wszystkie zobowiązania i wyjdziesz na prostą. Będziesz szczęśliwsza niż kiedykolwiek byłaś wcześniej.

I to się sprawdziło. Sylvia zaczęła jeździć do innych miast, żeby zwiększyć zasięg i mieć więcej klientów na sesje. W ciągu dwóch ciężkich lat spłaciła wszystkie długi i doszła do punktu wyjścia z tej sytuacji.

Oddać wszystko do Boga, albo do kosmosu

I ty też możesz tak zrobić. Oddaj wszystkie swoje problemy Bogu, a jeśli nie jesteś religijny, to oddaj wszystkie problemy do kosmosu. Po prostu powiedz – Boże, weź to wszystko. Musisz w to absolutnie uwierzyć, naprawdę poddać się, poddać wszystko wyższej sile.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.