Reinkarnacja do przodu ?

Reinkarnacja jest zjawiskiem ponownego wcielenia się duszy w nowe ciało, po śmierci poprzedniego, a co z reinkarnacją działającą do przodu ?

Zdaję sobie sprawę, że to jest oksymoron i czegoś takiego nie ma, ale prowadzę sama ze sobą teoretyczne rozważania na różne tematy. Koncepcja przyszłych wcieleń przyszła mi do głowy, gdy myślałam o kryzysie wieku średniego.

Reinkarnacja do przodu
Reinkarnacja do przodu

Kryzys wieku średniego a reinkarnacja

Kryzys wieku średniego…. Czas kiedy myślę, że nie zostanę już Miss Polonią, nie urodzę dziecka itp. Pewne drzwi już się dla mnie zamknęły. Pojawia się smutek, poczucie rozczarowania życiem, fatalizm, wrażenie że czas szybko upłynął, a ponadto wręcz przyspiesza na “końcówce”.

No właśnie, a może na tej końcówce jeszcze da się wypracować coś konstruktywnego? Przyjmijmy na chwilę, że istnieje reinkarnacja, a obecne życie jest sumą wszystkich poprzednich wcieleń, wynika z karmy przez nie przepracowanej.

W związku z tym, to co zrobię w tym życiu, od teraz do jego końca, będzie pracować na moje następne wcielenie. Dlatego mogę się postarać żeby mojej duszy następnym razem było lżej. Będzie wtedy cieszyć się, że Anka z przełomu dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku zrobiła dobrą robotę.

Polecam obejrzeć ten krótki film, jest bardzo ciekawy 🙂 . Można obejrzeć go pod tym linkiem na YouTube https://youtu.be/wO4-TV6Zckc lub tu bezpośrednio na stronie:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.