Organizacja pracy w punktach

Gdy prowadzi się własną firmę każdy ma wypracowane własne sposoby na jej organizacje, ja również mam swoje i jest to Organizacja pracy w punktach. Może nie brzmi to ciekawie, ale uwierz mi jest to ciekawsze niż się wydaje.

Bardzo lubię organizację różnych rzeczy w punktach. Przyciągają mnie tytuły typu “5 kroków jak zwiększyć sprzedaż”, “10 zasad dobrego życia”, “7 grzechów głównych w marketingu” itp. Dlaczego? Prawdopodobnie szukam porządku w chaosie, szukam dróg na skróty, chcę zastosować coś co ktoś inny już zbadał, przeanalizował i przetestował w praktyce. Chcę mieć gotowce do natychmiastowej realizacji.

Organizacja pracy w punktach czyli tworzenie listy
Organizacja pracy w punktach czyli tworzenie listy

Ja i moja organizacja pracy w punktach

A jak jest u mnie z organizacją myślenia, pisania, obowiązków? U mnie jest wszystko na raz, niezorganizowana burza mózgów (w tym przypadku jednego mózgu – mojego :). Ponadto występuje u mnie strumień świadomości jak z Jamesa Joyce’a. Na dodatek ten strumień jeszcze rozlewa się na boki, wchodzi w dygresje, czy w rozgałęzienia poboczne.

Odczuwam potrzebę organizacji – czasu, zadań w pracy, sposobu myślenia. Widzę to jak zabieram się za tworzenie filmów na YouTubie. Umiem opowiadać bajki, historyjki z mojego życia. Natomiast mam ogromne trudności ze stworzeniem tzw. materiału contentowego, np. żeby przedstawić co to jest matryca energetyczna, na czym polega i jakie ma zastosowanie.

Podejmuję decyzję żeby nauczyć się myśleć i działać w punktach. Ten tekst też powinien być w punktach, dla podkreślenia intencji. No cóż, może następnym razem będzie w punktach. 🙂

Tymczasem zachęcam do zajrzenia do mojego innego wpisu, tym razem o moim procesie pisania: https://magicznycoaching.pl/ogarniam-balagan-w-glowie-czy-channelinguje-o-moim-procesie-pisania/

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.