Co się dzieje po śmierci: Świątynia Kronik Akashy

Co się dzieje po śmierci: Świątynia Kronik Akashy

Świątynia Kronik Akashy

Świątynia Kronik Akashy jest w podobnym stylu architektonicznym jak pozostałe, z ogromną kopułą i rzędem masywnych kolumn wokół całego budynku. To jest największa budowla Po Drugiej Stronie, wprost gigantyczna, zawierająca kilometry korytarzy, niekończące się rzędy półek i magazynów. Zapisy kronik są w przeróżnych formach – papirusy, książki, dyskietki, kasety, pendrivy. Ponadto oprócz tego istnieją zapisy kronikalne na nośnikach komunikacji które jeszcze nie zostały na Ziemi wynalezione.

Świątynia Kronik to miejsce, o którym się mówi jako miejsce zawierające między innymi Kroniki Akashy. Jest to zbiór, do którego mają dostęp wróżki, jasnowidze, osoby o zdolnościach paranormalnych. Kroniki Akashy zawierają dokładny, szczegółowy zapis każdego życia na Ziemi i na innych planetach, każdego życia które było i się skończyło, i takie które obecnie trwają. Nie jestem pewna co do przyszłych żyć, to jest do sprawdzenia.

Wydawałoby się, że takiej ilości materiału nie da się pomieścić nawet w Niebie. Ale to zachodzą prawa rzeczywistości non-lokalnej, nie ma fizyki jaka jest na Ziemi, jest fizyka boska. Więc budynek na zewnątrz ma swoje granice, ale w środku ciągnie się w nieskończoność. W niebie nie ma czasu i przestrzeni tak jak to postrzegamy na Ziemi, jest inaczej, więc wszystkie zapisy po prostu się mieszczą w jednym budynku.

Dokumenty w Świątyni Kronik Akashy

Oprócz zapisów żyć, inkarnacji, w tej ogromnej bibliotece znajduje się kopia każdego dokumentu stworzonego na Ziemi, zapis całej historii świata, każdy jej szczegół. Nic nie ginie, nic nie przepada, każde wydarzenie zapisuje się tam w niebie. Każdy temat, każde wydarzenie, każdy moment w historii może być na życzenie przywołane poprzez wypowiedzenie słów na głos, albo
nawet pomyślenie o czymś.

Część Świątyni Zapisów zawiera cały ten materiał skatalogowany w niezliczoną ilość sekcji. Na środku znajduje się niebiańskie urządzenie, swego rodzaju odtwarzacz. Jest to coś niespotykanego, jak wielki ekran telewizyjny, ale projektujący materiał na wszystkie strony naokoło.

Przywołujesz jakieś wydarzenie, na przykład wojna, i nagle znajdujesz się w środku wydarzeń, widzisz je, słyszysz i czujesz, masz dostęp do myśli i emocji własnych, oraz innych uczestników. Urządzenie projektuje wydarzenia w formie sekwencji, streszczenia, a jednocześnie ogarniasz całość wydarzenia we wszystkich formach. Nic nie umyka, możesz w krótkim czasie przeżyć kilkadziesiąt lat.

Co się dzieje po śmierci - Świątynia Kronik Akashy
Co się dzieje po śmierci – Świątynia Kronik Akashy

Skaner do przeglądu żyć, nauki z kronik i reinkarnacji

Inna sekcja ogromnej biblioteki zawiera wspomniane wcześniej zapisy żyć, wcieleń, każdego człowieka na Ziemi. Ponadto każdej istoty we Wszechświecie, bo zapisy dotyczą też innych planet i galaktyk, innych cywilizacji niż ludzka. Dusza udająca się do Nieba po śmierci może udać się do Świątyni Kronik Akashy i uzyskać dostęp do wszystkich swoich wcieleń, do osób które z nią były jednorazowo lub wielokrotnie, do lekcji jakie dusza przerabiała i ich rezultatów.

Tu również jest urządzenie do odtwarzania, ono jest po to żeby pokazać kim się jest naprawdę. A także kim się było w poprzednich życiach. Nie każda dusza korzysta z możliwości Świątyni Kronik. Niektóre dusze boją się ponownego przeżywania bólu i traumy.

Czy ludzie na Ziemi mają dostęp do Kronik Akashy?

Tak, nie tylko osoby wytrenowane w technikach paranormalnych, także zwyczajni ludzie przypadkowo lub poprzez specjalną medytację mogą dostać się do Świątyni Kronik. Bywają spontaniczne przebłyski, wspomnienia z czasów kiedy chodziliśmy do Świątyni pomiędzy wcieleniami. Nie możemy jednak mieć świadomej pamięci o indywidualnych zapisach w naszej indywidualnej księdze. Ponieważ to by przeszkadzało nam zrealizować zadania wybrane na czas danego wcielenia.

Jednak podobno ostatnio bariera pomiędzy naszym światem a tym co jest po śmierci zmniejsza się. Jeżeli ludzie będą bardziej wierzyć w inne wymiary, będzie więcej przychodzić stamtąd informacji, od zmarłych bliskich, od przewodników duchowych, nauczycieli duchowych i aniołów. Możesz prosić swoich przewodników duchowych aby zajrzeli do Twojej księgi i pomogli Ci w rozwiązaniu problemu. Czasami mogą to zrobić, jednak nie mogą ingerować w Twoje i Twoich bliskich lekcje na Ziemi, dusza na Ziemi czegoś ma się nauczyć.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.