Rada Starszych w niebie – Świątynia Sprawiedliwości

Rada Starszych w niebie – przychodzą do niej dusze w potrzebie. Dusze, które na przykład zamierzają się inkarnować ponownie na Ziemi, lub gdy niedawno umarły i przyszły do nieba.

Jak wygląda Świątynia Sprawiedliwości?

Świątynia Sprawiedliwości to miejsce gdzie osoby w potrzebie mogą spotkać się z Radą Starszych. Jest w stylu romańskim, jest mniejsza, ze złotą kopułą i wejściem otoczonym kolumienkami. Wokół świątyni są wspaniałe ogrody, a w nich statua Boga-Matki o imieniu Azna, otoczona fontannami. Azna to żeński aspekt boskości, jej rolą jest walka ze złem i negatywnością. W lewej ręce trzyma miecz, a prawą wzywa Trony, jej armię aniołów.

Rada Starszych w niebie

W tym budynku spotyka się Rada Starszych, grupa istot wysoko postawionych na szczeblu ewolucji, są nazywani również Braterstwem albo Białym Braterstwem, albo Mistrzami Nauczycielami. W niebie wszyscy są młodzi, mają po około 30 lat, natomiast Mistrzowie z Rady Starszych wyróżniają się odmiennym wyglądem. Mają białe albo siwe włosy, na piersiach noszą złoty medalion, oznakę swojego statusu.

W niebie nikt nie ma problemów, to jest kraina wiecznego szczęścia. Mistrzowie Nauczyciele są zawsze dostępni jeśli ktoś potrzebuje pomocy jakiegokolwiek rodzaju. Ponieważ w niebie nie ma zła ani negatywności, wszelkie zło lub negatywność dotyczy spraw ziemskich. Do Rady Starszych przychodzą dusze które zamierzają się inkarnować ponownie na Ziemi, lub gdy
niedawno umarły i przyszły do nieba.

Świątynia Sprawiedliwości
Świątynia Sprawiedliwości – Rada Starszych w niebie

Spotkanie z Radą Starszych

Jeśli dusza wróciła z Ziemi i jej problemy nie zostały do końca wyjaśnione w Świątyni Orientacji, może udać się do Świątyni Sprawiedliwości na spotkanie z Radą Starszych. Nie musi się przedstawiać, mistrzowie znają imię, duszę i jej przeznaczenie od dawien dawna.

Rada ma swoją hierarchię, siadają przy kwadratowym stole w kolejności według rangi, jest ich 22 osoby. Dusze przychodzą jeśli coś jest niezakończone albo wydaje im się niesprawiedliwe. Dusza przychodzi ze swoim przewodnikiem i przedstawia swoją sprawę. Rada Starszych nie osądza, oni naprawdę chcą pomóc, wytłumaczyć, mogą pokazać jakby było gdyby w przeżytym życiu zrobiło się coś inaczej, jakie by były skutki. W szczególności pokazują jak coś można było zrobić łatwiej, bez niepotrzebnego cierpienia.

Nie tworzyć zbędnej karmy

Rada Starszych również kieruje w ten sposób żeby ludzie nie tworzyli sobie zbędnej karmy. Ludzie czasami siedzą zbyt długo w beznadziejnej sytuacji jak już powinni iść dalej. I niepotrzebnie cierpią. Jak karmiczna lekcja jest nauczona, nie ma sensu dalej być ofiarą i być w poczuciu winy, bo to prowadzi do choroby i depresji.

Rada Starszych daje wybór. Czy chcesz inkarnować się na Ziemi w podobnych okolicznościach i przerobić lekcję jeszcze raz? Czy wolisz popracować nad tym w niebie. Ludzie przeważnie wybierają opcję nowego wcielenia, bo chcą się uczyć.

Piękne, duchowe istoty i święte doświadczenie

Dusze po spotkaniu z Radą Starszych uważają, że ci nauczyciele są pięknymi istotami promieniującymi energią, a spotkanie z nimi jest świętym, uzdrawiającym doświadczeniem. Wszelkie rzeczy przyniesione z Ziemi zostają wyczyszczone i wyjaśnione do końca. W niebie nikt nie jest sam. Jest wielu doradców, przewodników, nauczycieli, orientatorów, wszyscy po to żeby pomagać

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.