Wywiad z … wróżką. Co ma wspólnego wróżka z biznesem ? – FILM

Wywiad z … wróżką, czyli co ma wspólnego wróżka z biznesem ? Jako szef firmy Sukces Studio, zapraszam na bardzo ciekawy wywiad, w którym mam okazje porozmawiać z jedną z dwóch osób w Polsce które mają certyfikaty uprawniające do pracy jako coach matrycy energetycznej. Anna Żarek – coach matrycy energetycznej z MagicznyCoaching.pl zechciała odpowiedzieć na moje trzy pytania. Wywiad bardzo ciekawy, ponieważ Anna jest niesamowicie mądrą i wykształcona kobietą, ma niesamowita wiedzę, a zarazem jest osobą bardzo sympatyczną, pomagającą wielu ludziom.

Pomysł na wywiad

Pomysł na taką formę rozmowy pojawił się po moich kontaktach z Anną na płaszczyźnie biznesowej. Pomagam rozkręcić powstający właśnie kanał MagicznyCoaching oraz stronę internetową: https://magicznycoaching.pl/ , ponieważ w najbliższym czasie zaczną się ukazywać tam bardzo ciekawe materiały, zachęcam do odwiedzin. Wywiad jest w dwóch częściach które ukazują się w tym samym terminie. Na moim kanale SukcesStudio: ja zadaje pytania Ani natomiast na kanale MagicznyCoaching: Ania zadaje pytania mi. W związku z powyższym serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Wywiad z … wróżką

Filmik możesz zobaczyć na kanale YouTube SukcesStudio pod adresem: https://youtu.be/0uzsbuQNHMQ lub bezpośrednio tutaj na stronie:

Ponadto przedstawiam link do pierwszej części rozmowy: https://youtu.be/P8uet3aCesk lub do obejrzenia bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.