Tarot online, który się sprawdza

Jestem wróżką-doradcą z kart Tarota. Przyjmuję na konsultacje osobiste w Lublinie, prowadzę również konsultacje Tarot online i Tarot na telefon. Co ciekawe tarot online, który się sprawdza.

Klienci zawsze szukają Tarota który się sprawdza, obojętnie czy to jest Tarot na żywo, czy na odległość, np. online za pomocą kamery. Najważniejsze jest żeby to co powie wróżka sprawdziło się, skuteczność wróżki tak właśnie jest badana. Klienci czytają opinie o wróżkach na Google i na stronach firmowych, pytają też znajome osoby o przebieg wizyty u wróżki, szczególnie właśnie o sprawdzalność przepowiadania przyszłości.

Tarot online który się sprawdza - dla Ciebie
Tarot online który się sprawdza – dla Ciebie

Tarot online, który się sprawdza – jaki jest klucz ?

Jaki jest klucz do tego żeby zrobić sesję Tarota online, który się sprawdza? To bardzo proste. Tarot opiera się na energii, na symbolach. Nieważne czy klientka siedzi przed wróżką, czy wykupiła wróżbę Tarot on-line albo sesję Tarota telefoniczną. Wróżka karty czyta tak samo, interpretuje tak samo, w bezpośredniej obecności klientki, na odległość przez telefon, czy wykonując wróżbę Tarot online przez komputer.

Wiem o tym, bo przez kilkanaście lat wykonywałam wyłącznie wróżby na e-mail. Stawiałam karty dla klientki po przeczytaniu pytań. Klientka nie była obecna u mnie w gabinecie, nie była na telefonie, nie była nawet online. Stawiałam karty, spisywałam wynik rozkładu i wysyłałam mailem. Dostawałam pozytywne opinie, wróżby sprawdzały się, przemawiały do klientek, były pomocne.

Lubię spotykać się z klientkami osobiście, bo lubię poznawać ludzi, ciekawią mnie ludzie i ich historię, lubię pomagać. Ale pokuszę się o stwierdzenie, że mój Tarot na telefon i Tarot online jest podobnie miłym i pomocnym doświadczeniem jak wróżba osobista. Czy mój Tarot online sprawdza się? Zapraszam, zadzwoń i sprawdź sama.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.