Skuteczna matryca – Co robić po sesji?

Skuteczna matryca – Moc intencji, nastawienie na trwałą zmianę.

Pisząc o tym czy matryca jest skuteczna, mam na myśli nie tylko matrycę, ale również inne techniki transformacji i rozwoju duchowego. Richard Bartlett, twórca Matrycy Energetycznej mówi o tym, że na pewno każdy z nas słyszał o wizualizacji. Ludzie wizualizują rzeczy które chcą osiągnąć, nową pracę, nowy dom, pieniądze, wyjazd na wakacje. Ale kiedy to wychodzi, kiedy to się sprawdza w praktyce? Zależy to od mocy intencji jaka stoi za procesem. Jeśli ktoś jest zdecydowany, stawia na to nowe, wierzy w to w pełni, i jest w stanie odrzucić wszelkie przeszkadzające przekonania jakie miał w przeszłości – tylko wtedy mu się uda. A jeśli łatwo mu wrócić do starego i stwierdzić że znowu nie wyszło, to również się uda, tyle że uda się spełnić te negatywne życzenia. Żeby się naprawdę zmienić, i żeby zmiana była na stałe, klient musi wyjść ze starego pudełka w którym tkwił, stworzyć sobie nową rzeczywistość.

Skuteczna matryca – Moc intencji, nastawienie na trwałą zmianę
Skuteczna matryca – Moc intencji, nastawienie na trwałą zmianę

Co się zmieniło na lepsze?

Po sesji matrycy energetycznej mówię klientom, proszę do czasu następnej sesji zwracać uwagę co się zmieniło na lepsze. Co z rzeczy które były robione na sesji drgnęło chociaż mały kawałeczek w kierunku pozytywnym? Jeśli znajdzie się taki pozytyw, trzeba objąć go, podziękować za zmianę, i oczekiwać następnych zdarzeń i zmian pozytywnych. A co robią niektórzy klienci? Robią dokładnie odwrotnie. Dzwonią do mnie albo piszą, że coś jest źle, np. że ktoś się do nich odezwał z agresją, albo że biznes nie idzie i martwią się. Nie wiem jakie mają wtedy oczekiwania – czy chcą sobie albo mnie udowodnić, że nic na nich nie działa, czy chcą zostać w starym stanie i w pokrętny sposób delektować się nim? Pamiętaj, że za każdym razem kiedy coś zaobserwujesz, zmienia się cały świat, zmienia się to kim jesteś. Więc obserwuj rzeczy pozytywne i wspierające Cię, zostaw za sobą te negatywne – one Ci w niczym nie pomogły i nie pomogą.

Skuteczna matryca – Własna praca klienta nad sobą.

Jedna lub kilka sesji nie naprawią klientowi całego życia, musi wziąć za swoje życie odpowiedzialność, pracować nad sobą, rozwijać się. Moja praca jako coacha matrycy kończy się wraz z zakończeniem sesji. Nie jestem w stanie poza sesjami wysłuchiwać problemów, doradzać klientom, być mentorem rozwoju duchowego na telefon. Ja prowadzę sesje, daję w czasie nich z siebie wszystko, ofiarowuję całą swoją wiedzę, jestem zaangażowana w pełni. Ale po sesji klient musi pracować nad sobą sam. Czytać książki o rozwoju osobistym i duchowym, stosować ćwiczenia w nich zawarte. Uczestniczyć w warsztatach transformacji i rozwoju duchowego, słuchać i oglądać materiałów na internecie. Klient powinien stworzyć własną, regularną praktykę duchową – np. medytacja, modlitwa, pisanie pamiętnika.

Pozytywne myśli, emocje, podtrzymywanie motywacji.

Klient budował swoje życie przez kilkadziesiąt lat, tak żeby dojść do miejsca w którym znalazł się teraz. Przychodzi na sesję matrycy, na sesji przechodzi przez transformację. Ale jego umysł nie odpuszcza, nie chce pozbyć się bagażu negatywnych doświadczeń i przekonań. Umysł nawet woli żeby nie było sukcesu, bo wtedy ma poczucie kontroli, nikt mu nie będzie się mieszał.

Osoba rozwijająca się duchowo ma tylko jedną pracę, ale za to pracę na całe życie. Nie musi tworzyć rzeczy negatywnych, to niejako samo przychodzi z automatu. Trzeba tworzyć doświadczenia pozytywne, myślenie pozytywne, i pozytywne emocje. To bardzo trudne, szczególnie gdy jest kryzys i nic nie idzie. Ale to jedyny sposób na szczęśliwe życie. W czasie kryzysu widzieć światło w tunelu, widzieć i wierzyć w rozwiązania. Umieć dostrzegać najpierw małe sukcesy, potem większe. Umieć podtrzymywać motywację i entuzjazm. Nigdy się nie poddawać.

Skuteczna matryca – Pozytywne myśli, emocje, podtrzymywanie motywacji
Skuteczna matryca – Pozytywne myśli, emocje, podtrzymywanie motywacji

Skuteczna matryca – Naucz się mieć inne oczekiwania.

Matryca energetyczna to odbudowanie swojego życia na nowo, poza dotychczasowymi przekonaniami. Dostajesz od świata to czego oczekujesz, więc musisz nauczyć się oczekiwać czegoś innego, np. w dziedzinie finansów, w dziedzinie związków uczuciowych. Miej w głowie już Twoje nowe życie, nie wracaj do przeszłości. Nie narzekaj i nie wpadaj w strachy, nie ma za to
dodatkowych punktów. Kieruj swoją energię na rzeczy konstruktywne, zbliżające Cię do osiągnięcia celów. Dziesięć minut wizualizacji Twojego marzenia które będzie spełnione jest lepsze niż kilka godzin zamartwiania się. Nie mieszaj się energetycznie z ludźmi którzy Cię dołują, ani w realu ani w internecie. Postaraj się kontrolować swoje myśli, łapać się odpowiednio wcześnie na myślach do niczego dobrego nie prowadzących. Jesteś w życiu jak kierowca samochodu albo pilot samolotu, to Ty prowadzisz wehikuł. Tak samo masz wpływ na jakość swoich myśli, one nie mogą być automatyczne, nastawiaj się na myśli energetyzujące, wznoszące Cię na wysokie wibracje.

Skuteczna matryca – Transformacja, zmiana, flow.

Richard Bartlett, twórca Matrycy Energetycznej, lubi używać pojęcia transformacja. Naprawa, poprawa, rozwiązanie problemu, uzdrowienie – to pojęcia które wiążą się z założeniem, że jest na początku jakiś problem. Afirmujemy problem przed przystąpieniem do działania. Co innego jeśli zapraszamy energię do transformacji problemu – na przykład chcemy mieć inny
wynik na koncie bankowym, chcemy żeby nasz związek partnerski transformował się i przybrał nowy kształt. Nie mówimy wtedy że mamy problemy finansowe albo problemy w związku – zapraszamy jedynie te dziedziny naszego życia do transformacji na lepsze.
Jeśli bezpośrednio po sesji nie widzisz efektów, zaproś obserwowaną dziedzinę życia do transformacji. Zamiast robić listę rzeczy w danym temacie które nie układają się pomyślnie, zadaj sobie otwarte pytanie. Jak moje finanse mogą się zmienić na lepsze? Jak mój związek może transformować? W jaki sposób mogę zmienić moją wagę? Kiedy wyliczasz rzeczy negatywne, umacniasz obecny stan. Zadając pytania otwarte, zapraszasz obecny stan do ewolucji.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.