Modlitwa Huny: Praca z celami i przyszłością wg zasad Huny

Modlitwa Huny: Praca z celami i przyszłością wg zasad Huny

Krótkie przypomnienie modlitwy Huny. Średnie ja tworzy dokładne wyobrażenie celów, przyszłości, i przekazuje to wyobrażenie do niższego ja. Niższe ja posiada możliwość dostępu do Wyższego Ja. Dodaje do tego celu zapasu many – energii życiowej nagromadzonej z oddechu i pożywienia, i przesyła obraz do Wyższego Ja. Wyższe Ja realizuje te cele. Modlitwa powinna zawsze się udać, a kiedy coś nie wyjdzie to znaczy że są blokady, o nich w następnych odcinkach.

O co możemy się modlić w modlitwie Huny?

Pytanie może wydać się głupie, bo przecież każdy wie czego chce. Jednak warto sprawdzić czy Twoje cele są dobrze wybrane, czy naprawdę są Ci potrzebne. Część celów to nie Twoje własne, tylko np. życzenia twoich rodziców lub partnera/partnerki. Niektóre potrzebne marzenia odrzucasz z powodu swoich poglądów – np. chcesz być uduchowiona, więc uważasz że nie możesz modlić się o pieniądze.

W Hunie jest tylko jedno ograniczenie co do przyszłości wyrażanej w modlitwie. Podstawowa zasada Huny brzmi: Nikomu nie szkodzimy, jedynie pomagamy. A więc jeśli Twoje cele są ekologiczne, nikomu nie przyniosą krzywdy, możesz się o to modlić.

Modlitwa Huny - Praca z celami i przyszłością wg zasad Huny
Modlitwa Huny – Praca z celami i przyszłością wg zasad Huny

Jak osiągać cele poprzez modlitwę Huny?

Aby osiągnąć zamierzoną przyszłość poprzez proces modlitwy Huny, potrzebujesz harmonijnej współpracy wszystkich trzech ja. One muszą stworzyć team, zespół który pracuje razem w jednym kierunku. Mając wiedzę o różnym charakterze każdego ja, możesz właściwie wykorzystywać ich możliwości.

Huna jest systemem bardzo praktycznym, uczy że można wziąć sprawy w swoje ręce. Możemy świadomie zaplanować nasze życie, potem prosić o realizację planów w modlitwie Huny, a następnie dołożyć działanie od siebie i czekać na realizację.

Naszym celem nie jest życie w którym liczymy na łut szczęścia, albo akceptowanie wszystkiego co nas spotyka bezwarunkowo. Naszym ideałem jest życie w zdrowiu, szczęściu i z poczuciem spełnienia, w naturalny sposób – aby takie właśnie życie było dla nas normalnym stanem.

Modlitwa Huny – Współpraca z niższym ja

Niższe ja wszystko pamięta i posiada emocje. Nie wolno go krytykować jeśli okaże jakąś emocję, bo wystraszy się albo zawstydzi i następnym razem będzie tę emocję ukrywać. Zacznie również ukrywać wspomnienia wiążące się z tą emocją, chować je w podświadomości. A musimy mieć dostęp do wszystkich emocji i wspomnień żeby usuwać blokady.

Współpracując z niższym ja chcemy oduczyć go skłonności do reagowania negatywnymi emocjami – chciwość, poczucie winy, złość, strach. Przede wszystkim uczymy je żeby nie krzywdziło innych. Jednocześnie wydobywamy z niższego ja pozytywne emocje, które ono również posiada – miłość, radość, poczucie szczęścia.

Modlitwa Huny – Współpraca ze średnim ja

Średnie ja może i musi podejmować decyzje i używać swojej siły woli. To średnie ja ponosi pełną odpowiedzialność za życie, więc powinno świadomie kontrolować życie i kierować nim w celu urzeczywistnienia pożądanej przyszłości. Według Huny średnie ja powinno również nauczyć się służyć innym, nauczyć się że służenie innym jest dobre i pożądane.

A co się dzieje jeżeli średnie ja nie kontroluje życia, nie podejmuje świadomych decyzji? Wtedy włącza się proces automatyczny, jesteśmy jak statek bez kapitana, który płynie tam gdzie chce. Kierunek statku może określać wtedy niższe ja, a ono nie potrafi kierować ani decydować. Kierunek naszych działań zmienia się często i niespodziewanie, pod wpływem odczuwanych emocji.

Współpraca z Wyższym Ja w Hunie

Wyższe Ja jest wysoko rozwinięte, nie musi się niczego uczyć. O cokolwiek poprosisz dla siebie albo dla innych ludzi, da Ci to z radością. Jest gotowe na to zawsze, trzeba jedynie prosić. Możesz wysyłać do Wyższego Ja przygotowane modlitwy, obrazy pożądanej przyszłości.

To tak jakbyś modlił się do swojej wyższej inteligencji, bo potrzebujesz pomocy, aby zaspokoić potrzeby swoje, swoich bliskich, przyjaciół, i innych ludzi. Możesz modlić się do Wyższego Ja nawet o pomoc dla jakiegoś kraju lub całego świata.

Co ważne, nie tylko wysyłaj do Wyższego Ja zaprojektowane obrazy modlitwy, aby zdarzyły się w Twoim życiu. Masz prawo prosić Wyższe Ja o wskazówki, pomysły, kierowanie Twoim życiem, opiekowanie się Tobą, podejmowanie właściwych decyzji co do przyszłości. Bo nie zawsze wiesz sam co jest dla Ciebie najlepsze.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.