Jak wróżyć z kart?

Bardzo dużo osób zadaje sobie pytanie: “Jak wróżyć z kart?” i często długo szukają na nie odpowiedzi. Jestem wróżką i wróżę z kart tarota, dlatego bardzo chętnie na to pytanie odpowiem.

Wróżenie z kart – od czego zacząć?

Na początek podpowiadam żeby wybrać te karty, które Cię przyciągają. Ja wróżę od blisko 30 lat z kart Tarota. Próbowałam wróżyć z kart klasycznych, jednak czułam że do mnie nie pasują, że bardziej konkretne informacje podają mi karty Tarota. Kart Tarota jest więcej niż kart klasycznych, i mają podział na ważniejsze w rozkładzie Wielkie Arkana, mówiące o przełomowych momentach w życiu klienta, i Małe Arkana, symbolizujące zwykłe, codzienne sprawy.

Nie czekaj, kup swoją pierwszą talię. Bierz ją często do ręki, oglądaj poszczególne karty, poznawaj je i zaprzyjaźniaj się z nimi. Kup książkę do interpretacji kart. Bywają też małe książeczki dołączone wraz z pudełkiem kart. Przeczytaj książkę do interpretacji kart od początku do końca. Przeważnie we wstępie jest dużo informacji i wskazówek jak zacząć, jakie są rozkłady z danej talii, jakie bywają problemy w czasie wróżenia i jak je rozwiązać.

Jak wróżyć z kart - jak to wygląda
Jak wróżyć z kart – jak to wygląda

Jak wróżyć z kart?

Potem czytaj wielokrotnie same opisy kart. Znaczenia kart nie poznasz po jednym przeczytaniu. Musisz czytać wiele razy i nauczyć się znaczeń na pamięć. W przyszłości będziesz przypisywać kartom własne rozszerzenia znaczeń, na razie naucz się tak jak ktoś przedstawił w książce.

Zacznij od prostych rozkładów, na przykład losowanie trzech kart – jedna na przeszłość danej sytuacji, jedna na teraźniejszość, jedna na przyszłość. Możesz nawet losować tylko jedną kartę na zadane pytanie. Wylosuj kartę i sprawdź ile pamiętasz o tej karcie. Powiedz informacje o tej karcie na głos, ćwicz tak jakbyś już komuś wróżyła. Potem zajrzyj do książki, sprawdź o czym zapomniałaś, co można by jeszcze dodać do interpretacji.

Miej zaufanie do siebie. Jeśli przyszła do Ciebie myśl, że chcesz wróżyć sobie lub innym, że chcesz zostać wróżką, na własne potrzeby lub profesjonalną, to skądś wynika, coś w tym jest. Nie każdy czuje powołanie do kart, przyciąganie do kart, a Ty to czujesz. Pójdź za swoim instynktem, zaufaj że jeśli chcesz to będziesz potrafiła.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.