Dlaczego dyrygent przeżyje dłużej niż my?

Niektórym z nas może się wydawać, że praca jako dyrygent / muzyk nie jest niczym niezwykłym, jednak się mylimy. Udowadnia to David R. Hawkins.

W książce “Power vs. Force” David R. Hawkins pisze, że wielcy muzycy, kompozytorzy i dyrygenci dożywają często w dobrym zdrowiu wieku 80 i 90 lat, na dodatek wciąż aktywnie pracują zawodowo i są produktywni. Dlaczego? Według Hawkinsa ich życie jest poświęcone tworzeniu i ucieleśnianiu piękna, a piękno jest wyrażaniem prawdziwej mocy.

Hawkins mierzył wibrację energetyczną ludzi na podstawie muscle testing, testu mięśniowego. W związku z powyższym, przyjmując że 1000 jest wibracją boską, osiąganą przez Chrystusa, Buddę, Krishnę, większość ludzkości ma wibrację około 200 jednostek. A wielki muzyk / dyrygent w czasie pracy może wejść na poziom 500-600 jednostek.

Pytałam męża mojej przyjaciółki Marty i potwierdził to. Pracuje on jako kompozytor i dyrygent, powiedział mi że w czasie koncertów ma czasem stany bliskie stanom mistycznym.

Hawkins jednocześnie pisze, że wysoka wibracja muzyka udziela się jego publiczności, a więc w czasie koncertu podwyższa się również wibracja publiczności.

Dyrygent, kompozytor, muzyk

Tydzień temu odkryłam niesamowity duet muzyków. Jednak odkryłam to za dużo powiedziane, bo oni grają od 10 lat i właśnie w tym roku kończą współpracę i zaczynają kariery solowe.

2Cellos – dwóch wiolonczelistów, Stjepan Hauser z Chorwacji i Luka Šulić ze Słowenii. Grają zarówno utwory klasyczne https://youtu.be/oUBQPIk9Wh8 , jak i pop music https://youtu.be/0Tu6MknoPmQ

Posłuchajcie jaka niesamowita wibracja!

PS. A jeszcze Gladiator. Przy tym utworze ja zawsze płaczę, jest tak wzruszający. Grają w Sydney Opera House, z orkiestrą symfoniczną. Stjepan na wiolonczeli Stradivari, a Luka na Amati – https://youtu.be/pL0bxewHbjo

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.