Czy ty jesteś jasnowidzem ? – część pierwsza

Czy ty jesteś jasnowidzem ? – część pierwsza. Jasnowidzenie ma związek ze światem wewnętrznym, słuchaniem sygnałów ze swojego ciała i podszeptów intuicji.

Nikt nie pyta – Czy ja jestem jasnowidzem?

Żyjemy w świecie nastawionym na myślenie analityczne, przeważnie interesujemy się tym co jest wokół nas – osobami, przedmiotami i sytuacjami. Jasnowidzenie ma związek ze światem wewnętrznym, słuchaniem sygnałów ze swojego ciała i podszeptów intuicji. Więc jasnowidzenie nie jest w pierwszym polu uwagi.

Każdy z nas żyje i pracuje w świecie materialnym i rzadko ktoś zadaje sobie pytanie – Czy ja mogę być jasnowidzem? Czy mam naturalny dar jasnowidzenia, przepowiadania przyszłości? A cały wielki świat wewnętrzny tylko czeka żeby go odkryć i używać. Podobno wszyscy mamy naturalny dar intuicji, a w tym jasnowidzenia, tylko nie rozwijamy go, drzemie ukryty w środku.

Czy ty jesteś jasnowidzem
Czy ty jesteś jasnowidzem

Intuicja – to już wstęp do jasnowidzenia

Jasnowidzenie wydaje się darem niedoścignionym, danym nielicznym osobom, np. Aida, Krzysztof Jackowski, Wojciech Glanc, Wróż Maciej albo Nazar. Ale pojęcie intuicji już znamy wszyscy, prawda? Mówimy, że ktoś ma świetną intuicję do zatrudniania pracowników, ktoś ma nosa do interesów, albo że ktoś intuicyjnie wie jak się zachować w jakiejś sytuacji.

Intuicja to instynkt, wewnętrzne przeczucie, że coś się zdarzy albo zdarzy w konkretny sposób. Skąd to wiemy? No właśnie, intuicja to nasz wrodzony szósty zmysł. Trzeba go zauważać, doceniać że się ma, rozwijać i używać.

Po co uczyć się jasnowidzenia?

Jak się trochę nauczysz i poćwiczysz w tym temacie, przyda ci się dosłownie wszędzie. Jasnowidzenie, lub nazwijmy to – zwiększona intuicja pomoże ci w życiu osobistym a także zawodowym. Pomoże ci rozwijać relacje z rodziną i przyjaciółmi. Otworzą ci się oczy na sytuacje i zjawiska które są jakby głębiej, pod czy poza światem materialnym.

Na kursy jasnowidzenie przychodzą również ludzie, którym wydaje się że oni nic nie umieją i nic nie czują. Na ich przykładzie można zaobserwować największą transformację. Ja jestem teraz w trakcie II stopnia kursu jasnowidzenia u Wojciecha Glanca, polskiego jasnowidza mieszkającego w Berlinie.

Mamy na kursie osoby, które od razu były świetne, jedna uczestniczka nawet już jest zawodową jasnowidzką i pracuje w Australii. Ale są osoby, które na początku miały problemy z prostą wizualizacją, a teraz już zrobiły postępy i wykonują wszystkie zadania bez blokad i świetnie im wychodzi.

Jaki rodzaj jasnowidzenia jest dla ciebie?

Są różne rodzaje jasnowidzenia, czyli ten nasz szósty zmysł może objawiać się w inny sposób, zależy jakie ktoś ma indywidualne predyspozycje.

Jest jasnowidzenie – widzenie obrazów, symboli, kolorów, całych wizji. Drugie to jasnosłyszenie – osoba nie ma wizji, natomiast słyszy w głowie podpowiedzi, jak ciche głosy, przychodzą słowa, zdania, odpowiedzi na pytania w formie werbalnej. Jasnoczucie – ktoś czuje całym ciałem, że coś się wydarzy, jak zada pytanie to własne ciało mu odpowiada. Jasnowiedzenie – tu nie ma wizji, głosów, czucia ciałem, tylko po prostu ktoś coś wie, ma taką pewność w sobie na temat przyszłego wydarzenia.

A wiecie, że są też osoby które czują zapach przyszłości, w pewnym sensie? Pomyślą o czymś co będzie i czują zapach, miły albo niemiły. Nie słyszałam jedynie o jasno-smakowaniu. A może trzeba będzie wymyśleć?

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.