Bałagan w mieszkaniu czy w głowie ?

Bałagan w mieszkaniu wydaje się być wiecznie obecny w naszym życiu, ale czy ma to coś wspólnego z naszym samopoczuciem ? Wygląda na to, że tak.

Bałagan w mieszkaniu kontra bestseller New York Times’a

Po raz kolejny przerabiam temat bałaganu w mieszkaniu/domu. Miejsce w którym mieszkam jest zagracone, przede wszystkim jest w nim za dużo przedmiotów, a za mało przestrzeni dla mnie. Sięgnęłam do książki Esther i Jerry’ego Hicksów “Proś a będzie Ci dane”. To bestseller New York Times’a będący channelingiem grupy istot “z innego świata” o nazwie Abraham.

Co piszą na temat przedmiotów wokół człowieka? “Ponieważ wszystko posiada własne wibracje i ponieważ nawiązujesz ze wszystkimi wibracyjny kontakt, twoje osobiste przedmioty wywierają wpływ na twoje samopoczucie i na twoje centrum przyciągania.”

W związku z powyższym, przedmioty w nadmiernej ilości panują nade mną, ponadto opieka nad nimi, dawanie im uwagi zabiera miejsce w mojej głowie. Czyli bałagan na zewnątrz powoduje bałagan w moim umyśle. A może jest odwrotnie, bałagan na zewnątrz jest odzwierciedleniem chaosu w moim myśleniu?

Wydaje się, że nagromadzenie rzeczy może mieć wpływ na brak czasu i złą organizację pracy i życia domowego. Zatem przekładam obowiązki na później, mam zaległości, brakuje mi godzin na czytanie, a dalej kontynuuję wyzwanie Phila Koniecznego – jedna książka na tydzień, 52 książki w ciągu roku.

Wnioski?

W związku z powyższym podejmuję decyzję. Zacznę porządkować bibliotekę w salonie. Usunę książki nieprzydatne, spakuję w pudła i wyniosę do domku gospodarczego. Na regale będą jedynie książki z tematów jakimi będę się zajmować w tym roku – Matryca Energetyczna, metoda dr Joe Dispenzy, Tarot, posługiwanie się wahadełkami, kamienie i ich właściwości, biznes, marketing i inwestycje. No i coś dla przyjemności, czyli powieści Julii Quinn.

Wstawiam link do opisu książki “Proś a będzie ci dane” dla zainteresowanych: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/76736/pros-a-bedzie-ci-dane

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.