Sprzeczne sygnały do Wszechświata – co naprawdę wysyłasz w kosmos?

Kiedy masz jasność i klarowność co do celu, Wszechświat spręża się do pomocy. Ale właśnie zdarzają się sprzeczne sygnały do Wszechświata.

Zbyt wiele warunków – cel nie spełnia się

Alan Cohen w książce „Relax Into Wealth” pisze jak nie mógł sprzedać swojej nieruchomości. Wystawiał ją na rynku, nie było chętnych w ogóle. W końcu zorientował się dlaczego nic nie wychodzi. On był zaangażowany emocjonalnie, jego wewnętrzne rozważania oddalały go od celu. Myślał wciąż że chce dostać dobrą cenę, zapłacić mały podatek, znaleźć odpowiednich ludzi dla obecnych sąsiadów i tak dalej. Stawiał tak dużo warunków, że manifestacja celu stała się niemożliwa. Jak to przerobił w sobie, posiadłość sprzedała się od ręki.

Sprzeczne sygnały do Wszechświata

Kiedy masz jasność i klarowność co do celu, Wszechświat spręża się do pomocy. Ale właśnie zdarzają się sprzeczne sygnały do Wszechświata. Twoje intencje wtedy są pomieszane, masz wątpliwości, lęki, opory przed czymś, i chcesz tego i nie chcesz, nie wiesz na co się zdecydować, stawiasz zbyt wiele warunków.

I co się wtedy dzieje ze spełnieniem się celów. Spełniają się w pokręcony sposób, nie spełniają się w ogóle, albo spełniają się z opóźnieniem. Wszechświat realizuje Twoje prośby, ale dokładnie w takiej formie jak prosisz.

Sprzeczne sygnały do Wszechświata – co naprawdę wysyłasz w kosmos
Sprzeczne sygnały do Wszechświata – co naprawdę wysyłasz w kosmos

Rodzaje blokad w czasie wysyłania próśb do Wszechświata

Przyjrzyjmy się tym blokadom. Co możesz mówić do siebie, żeby zaciemnić obraz celu? Na przykład: „Nie jestem pewna czy tego naprawdę chcę.”, „Nie zasługuję na to”, „Jak się spełni to moje życie może się zmienić, boję się tego”, „Ostatnio jak próbowałam to nic nie wyszło”. Jeżeli Twoje blokady i opory są małe, Twój cel zamanifestuje się, może dłużej potrwać. A jeżeli są solidne opory, możesz ukrócić realizację, nic się nie zadzieje nowego. Bo to jest tak jakbyś naciskała w samochodzie gaz żeby jechać do przodu, a jednocześnie hamulec.

Zdecyduj czego chcesz – sprzeczne sygnały do wszechświata

Jak pozbyć się takich blokad? Po prostu przepracować je. Jak natrafisz, nie uciekaj, pomyśl co można z tym zrobić. Nie wiesz czego chcesz? Pomyśl, rozpisz sobie na kartce, zdecyduj się na jedno. Przecież możesz cele w przyszłości zmieniać. Jeśli natrafisz na lęk, wstyd, poczucie niezasługiwania, uwolnij takie emocje, np. za pomocą metody Dr Davida Hawkinsa.

Wysyłanie spójnego sygnału do Wszechświata

Żeby osiągnąć jakiś cel, musisz być w zgodzie z nim na sto procent, musisz wierzyć że zasługujesz na to i nie boisz się spełnienia. Cel musi być tak wielkim marzeniem, że po drodze uwolnisz się od wszelkich blokad. Takie sygnały wysyłaj do Wszechświata – spójne, powiązane z emocjami pozytywnymi: wiara, zasługiwanie, oczekiwanie z radością, przyjmowanie.

Stawianie celu to zmiana energii człowieka

Jak czegoś bardzo pragniesz, to ten cel nie może powodować napięcia i frustracji. Cel powinien mobilizować całą Twoją energię. Jak jest opór, postaraj się go poluzować chociaż trochę, wtedy energia zmienia się na Twoją korzyść. Myśl w kategoriach nie że coś zdobywasz, ale że pozwalasz na to żeby do Ciebie przyszło.