Plan Twojej Duszy – byłam na warsztacie Roberta Schwartza

Jest luty 2024. Właśnie wróciłam z warsztatu Roberta Schwartza z Warszawy. Tytuł warsztatu “Plan Twojej Duszy”. Robert Schwartz jest hipnoterapeutą, specjalizuje się w regresjach hipnotycznych do okresu przed urodzeniem, żeby zapoznać klienta z tym co jego dusza zaplanowała na obecne wcielenie. Plan duszy to nie jest wybór konkretnego życia. Jest to wybór wartości do przepracowania. Robert Schwartz opracował w swoich książkach listę kilkunastu takich wartości, np. miłość, zaufanie do siebie, zaufanie do świata, wolność. Dusza planując następne wcielenie wybiera sobie od jednej do trzech wartości i to jest jej misja na dane życie.

Po co jedzie się na taki warsztat? Przede wszystkim z ciekawości. Kto nie chciałby znać swojego planu przed urodzeniowego, a poza tym sprawdzić czy dobrze mu idzie, czy nie trzeba wprowadzić jakichś poprawek? Warsztat Roberta polegał na krótkim wprowadzeniu, a potem była długa, trwająca około czterech godzin regresja hipnotyczna. Regresja była w pozycji leżącej, leżeliśmy na karimatach, przykryci kocykami, z zamkniętymi oczami i opaskami na oczach.

Prowadzący warsztat miał dla nas zaplanowane różne elementy medytacji. Sprawdzenie planu duszy i jego zgodności z tym jak przebiega nasze życie odbywało się w formie rozmowy z indywidualną dla każdego Radą Starszych. Robert przygotował kilkadziesiąt pytań i zadawał je w naszym imieniu. Zostawiał czas na usłyszenie i zapamiętanie odpowiedzi. Poza tym był element wprowadzenia każdego z nas w przeszłe wcielenie które miało na nasze życie największy wpływ, takie wcielenie które spowodowało obecny plan duszy. Jeszcze inny element procesu to było spotkanie z bliską osobą zmarłą, rozmowa z tą osobą.

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.