Pieniądze, moc osobista, rozwój duchowy to wszystko łączy się razem w naszym życiu. Tak wiele elementów i tak wiele pytań. Zapytaj mnie o to co Cię trapi, uzyskaj odpowiedzi …

Pieniądze, praca, biznes

Sprawy związane z pracą i pieniędzmi, a także przyszłością firmy to bardzo częsty temat sesji, zarówno wróżenia z kart Tarota jak i sesji matrycy energetycznej u mnie. Klienci chcą się dowiedzieć między innymi czy praca jaką wykonują jest dla nich odpowiednia, czy są perspektywy na zmianę pracy na lepszą, czy są szanse na polepszenie finansów, czy zdecydować się na nowy projekt w firmie, czy pracownicy są uczciwi, komu zaufać, w jakim kierunku pójść żeby zarabiać więcej pieniędzy.

Na początku wróżby z Tarota pytam klienta „Na co wróżymy?”. Klient zadaje pytania do kart, ja losuję i interpretuję karty żeby udzielić wyczerpujących odpowiedzi na te pytania. Tarot odpowiada na zagadnienia związane z przyszłością finansową, przyszłością w pracy, w firmie. Może też udzielić wskazówek na teraz – co robić, gdzie są miejsca do poprawienia, jaka jest najkrótsza droga do sukcesu.

Na sesjach matrycy energetycznej klient mówi o swoich planach, marzeniach, co by chciał osiągnąć. Klient przedstawia też sytuację do tej pory, jak się układała praca lub biznes. Szczególnie zwracamy uwagę na powtarzające się wzorce, coś co blokuje, przeszkadza w powodzeniu finansowym i zadowoleniu z pracy. Wzorce blokad można w czasie sesji usuwać, transformować, zmieniać w coś pozytywnego. Marzeniom i planom z kolei można w polu matrycy energetycznej dodać energii. Można też dodać zasobów z wzorców sukcesu innych ludzi, własnego doświadczenia, a nawet skorzystać z pomocy sił wyższych.

Jakie mam kwalifikacje?

Wróżeniem zajmuję się blisko 30 lat, więc doświadczenie mam ogromne. Sporo mam też sukcesów. Więcej o mnie możesz poczytać tutaj: https://magicznycoaching.pl/wrozka-anna-zarek/

Wiele osób słyszało o przesądach, które wspominają o sposobach na zarabianie pieniędzy. Jedną z tradycji jest mycie rąk w wodzie z monetami, w pierwszy dzień Nowego Roku, aby pieniądze trzymały się nas przez następne dwanaście miesięcy. Innym popularnym przesądem jest trzymanie w portfelu lusterka, tak aby się odbijało, a tym samym powodowało podwojenie ilości gotówki w środku. Trzeba jednak pamiętać, by – jak mówi tradycja – nie zostawiać portfela bez choćby jednego grosza, bo wtedy lusterko zadziała na naszą niekorzyść, podwajając “pustkę” w środku.

Jakie preferuje metody kontaktu – realizacji?

Dostępne są następujące możliwości:

 • Kontakt telefoniczny.
 • Poprzez e-mail.
 • On-line.
 • Spotkanie osobiste u mnie w Lublinie. UWAGA – ten sposób jest TYLKO dla stałych klientów, czyli ludzi których już znam.

Pieniądze, praca, biznes – Od czego zaczynamy?

Pierwszy krok należy do Ciebie. Pomyśl, o co chcesz mnie zapytać, jakich informacji oczekujesz, co możesz mi przekazać.

Zapewniam całkowitą dyskrecję i poufność.

Wiem doskonale, jak poczucie bezpieczeństwa jest dla Ciebie ważne.

W godzinach 8:00-19:00 możesz do mnie zadzwonić na numer 509-277-601. Jeżeli nie odbieram – PRZEPRASZAM – zapewne właśnie komuś wróżę, możesz wtedy wysłać SMSa – oddzwonię.

Całodobowo możesz napisać do mnie korzystając z formularza – jak w tym wypadku to wygląda?

Krok 1 – Po wypełnieniu formularz trafia do mnie, najpóźniej w ciągu kliku minut otrzymujesz potwierdzenie wysłania formularza wraz z danymi na podany adres e-mail.

Krok 2 – W miarę moich możliwości najszybciej po odebraniu Twojej wiadomości odpiszę, proponując wolny dzień i godziny, a na podstawie danych które mi udostępniasz, przygotowuję wycenę.

Krok 3 – Przesyłam Ci to drogą mailową do akceptacji.

Krok 4- Jeżeli odpowiada Ci termin, oraz pozostałe warunki, proszę o dokonanie przelewu, lub płatności elektronicznej – wyślę niezbędne dane, a następnie w wybranym dniu, o wybranej godzinie spotykamy się – lub w wypadku wyboru drogi mailowej – przesyłam Ci to czego oczekujesz.

Krok -5 Jeżeli jest wszystko OK – proszę o potwierdzenie. Jeżeli nie – zwrot pieniędzy na konto.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Preferowany sposób realizacji

  Wpisz tutaj, czego chcesz się dowiedzieć, jakie pytania chcesz zadać

  Preferowany dzień (lub dni) / godzina kontaktu/spotkania: (wymagane)

  Aby wysłać wiadomość napisz słowo stosując TYLKO małe litery: