Odmienne stany świadomości – szaleństwo czy głos intuicji – FILM

Odmienne stany świadomości – szaleństwo czy głos intuicji? W jednym z poprzednich filmów na YouTubie na temat Matrycy Energetycznej opowiadałam jakie Richard Bartlett, twórca Matrycy, miał mistyczne doświadczenia w dzieciństwie i dorosłym życiu. Co przyczyniło się potem do powstania systemu Matrycy Energetycznej.

W naszej, zachodniej kulturze doświadczenia mistyczne nie są powszechnie akceptowane, nie należą do mainstreamu. O takich rzeczach się nie mówi publicznie.
Dlaczego?
Żeby nie zostać posądzonym o urojenia, chorobę psychiczną. Ktoś kto ma wizje albo słyszy głosy, widzi anioły i przewodników duchowych, natychmiast byłby skierowany do psychiatry. W naszej kulturze wypada mówić tylko o zjawiskach naukowo potwierdzonych, sprawdzalnych, nie ma miejsca na mistykę i duchowość.

Odmienne stany świadomości – szaleństwo czy głos intuicji

Zachęcam do obejrzenia nowego filmu na moim kanale pod tym adresem https://youtu.be/pPhHyeE2L8A?si=F5mzux71TB-oQkR4 a także tutaj bezpośrednio na stronie:

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.