Miłość, relacje, rodzina to miejsce szczególnie nam bliskie. Tak wiele pytań i skąd brać na nie odpowiedzi? W tym właśnie mogę Ci pomóc.

Miłość, relacje, rodzina – o co chodzi ?

Najczęściej klienci przychodzą do mnie, zarówno na sesje Tarota jak i matrycy energetycznej, w sprawach miłości i w sprawach finansowych.

Na początku wróżenia z Tarota pytam klientów o czym chcieliby się dowiedzieć od kart Tarota, czyli krótko mówiąc „Na co wróżymy?”. Jeśli potrzebują wróżby na miłość i chodzi o relację z ukochaną osobą, na tym skupiam się najbardziej w czasie stawiania kart. Oczywiście wróżba nie musi się zawężać do jednego tematu, jeśli zostanie czas, potem mogę postawić karty na coś innego.

Natomiast na sesji matrycy energetycznej sprawy nad jakimi będziemy pracować – czyli poprawiać, zmieniać, transformować bądź usuwać – umieszczam na wirtualnym „wyświetlaczu” nad głową klienta, wtedy pole informacyjne matrycy energetycznej dostaje wyraźne sygnały czego ma dotyczyć sesja. Na sesji matrycy mam większe możliwości niż pracując z kartami Tarota. Na przykład po stwierdzeniu wystąpienia u klienta tendencji do trudnych związków mogę w polu matrycy znaleźć przyczynę. Przyczyna może być w kliencie, jego linii przodków lub pochodzić z poprzednich wcieleń. Dlatego podczas sesji zmieniamy wzorzec na pozytywny.

Napisałam tytuł „Miłość i relacje”, to szeroki zakres spraw. Klienci pytają o ukochaną osobę, na różnych etapach znajomości. Klienci single pytają o perspektywy poznania kogoś. Natomiast osoby w trudnych związkach pytają czy wycofać się ze związku albo czy coś się zmieni na lepsze. Ludzie pytają też o relacje z rodziną – z dziećmi, rodzicami, rodzeństwem. To inny rodzaj miłości, lecz równie ważny dla szczęścia i spełnienia.

Na sesjach Tarota odpowiadam na wszelkiego rodzaju pytania klientów na temat miłości i relacji, związków uczuciowych, ale również relacji rodzinnych. Klienci chcą dowiedzieć się jaka jest ich sytuacja, na co mogą liczyć, co pozytywnego może się wydarzyć, a także jakie są blokady i zagrożenia.

Często po sesji Tarota polecam umówienie się do mnie na matrycę energetyczną. Ponieważ na sesjach matrycy można pozytywne sytuacje wzmocnić, przybliżyć, ułatwić ich realizację. A te niechciane, o negatywnym wpływie na życie – usunąć, przetransformować, wprowadzić wspierające programy.

Jakie mam kwalifikacje?

Wróżeniem zajmuję się blisko 30 lat, więc doświadczenie mam ogromne i mam też sporo sukcesów. Więcej o mnie możesz poczytać tutaj: https://magicznycoaching.pl/wrozka-anna-zarek/

Wywróżę Ci miłość

Jeśli kiedykolwiek byłeś zakochany, to powinieneś wiedzieć, że pierwszy raz jest kluczowy, ponieważ określi wszystkie inne przyszłe relacje. Miłość, jak wiadomo, jest kapryśną siłą, która może łatwo zniszczyć Twoje życie. Moje wróżby podpowiedzą, czy dany związek jest wskazany dla konkretnej osoby. Mogę pochwalić się wysoką sprawdzalnością moich przepowiedni, często panie, którym sugerowałam kierunek życia i dążeń uczuciowych wracały do mnie i dziękowały za radę. Często ich siostry, przyjaciele, znajomi i kuzyni przychodzili do mnie i mówili, że poleciła im mnie zadowolona osoba.

Kiedy?

O wróżbę miłosną często prosi się na początku związku, aby utwierdzić się w przekonaniu, że ta relacja będzie udana i wszystko okaże się w porządku. W większości przypadków jednak po jakimś czasie okazuje się, że motyle w brzuchu i patrzenie sobie w oczy to za mało. Właśnie wtedy o wróżby miłosne pytają osoby, które doświadczają problemów w swoich związkach.

Brak miłości

Trudnym zadaniem każdego wróżbity jest przekazanie wiadomości. Na przykład takiej którą wróżby miłosne dostarczają w sytuacji, gdy w związku po prostu nie ma już miłości. Wróżbita musi być dobrym psychologiem i bardzo empatyczną osobą. Powinien wiedzieć, że destrukcyjne i złe emocje, które gromadzą się przez lata, tworzą coraz większą przepaść między dwojgiem ludzi, którzy kiedyś byli dla siebie ważni. Może się zdarzyć, że jedno z małżonków zdecyduje się dążyć do rozwodu.

W czym Ci pomogę?

 • Czy potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji?
 • Chcesz uzdrowić związek i uczynić go silniejszym?
 • Nie wiesz jak ruszyć do przodu ze swoim życiem i masz wrażenie, że jest to zbyt trudne?
 • Twoje plany nie idą tak, jak powinny, lub czujesz się samotny i odległy, zastanawiasz się, czy spotkasz kogoś na stały związek?
 • Nie jesteś pewien / pewna , dlaczego nie czujesz, że związek ma sens?
 • Chcesz wiedzieć, co wzmocnić, a nad czym pracować w związku, za co być wdzięcznym (lub jakiekolwiek inne pytanie dotyczące związku)?

Jakie preferuje metody kontaktu – realizacji?

Dostępne są następujące możliwości:

 • Kontakt telefoniczny.
 • Poprzez e-mail.
 • On-line.
 • Spotkanie osobiste u mnie w Lublinie. UWAGA – ten sposób jest TYLKO dla stałych klientów, ludzi których znam.

Miłość, relacje, rodzina – Od czego zaczynamy?

Pierwszy krok należy do Ciebie. Pomyśl, o co chcesz mnie zapytać, jakich informacji oczekujesz oraz co możesz mi przekazać.

Zapewniam całkowitą dyskrecję i poufność.

Wiem doskonale, jak poczucie bezpieczeństwa jest dla Ciebie ważne.

W godzinach 8:00-19:00 możesz do mnie zadzwonić na numer 509-277-601. Jeżeli nie odbieram – PRZEPRASZAM – zapewne właśnie komuś wróżę, możesz wtedy wysłać SMSa – oddzwonię.

Całodobowo możesz napisać do mnie korzystając z formularza, a jak w tym wypadku to wygląda?

Krok 1 – Po wypełnieniu formularz trafia do mnie, najpóźniej w ciągu kliku minut otrzymujesz potwierdzenie wysłania formularza wraz z danymi na podany adres e-mail.

Krok 2 – W miarę moich możliwości najszybciej po odebraniu Twojej wiadomości odpiszę, proponując wolny dzień i godziny, a na podstawie danych które mi udostępniasz, przygotowuję wycenę.

Krok 3 – Przesyłam Ci to drogą mailową do akceptacji.

Krok 4- Jeżeli odpowiada Ci termin, oraz pozostałe warunki, proszę o dokonanie przelewu, lub płatności elektronicznej – wyślę niezbędne dane, a następnie w wybranym dniu, o wybranej godzinie spotykamy się – lub w wypadku wyboru drogi mailowej – przesyłam Ci to czego oczekujesz.

Krok -5 Jeżeli jest wszystko OK – proszę o potwierdzenie. Jeżeli nie – zwrot pieniędzy na konto.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Preferowany sposób realizacji

  Wpisz tutaj, czego chcesz się dowiedzieć, jakie pytania chcesz zadać

  Preferowany dzień (lub dni) / godzina kontaktu/spotkania: (wymagane)

  Aby wysłać wiadomość napisz słowo stosując TYLKO małe litery: