Matryca Energetyczna – praca z energią

W tym wpisie opowiadam jak osoba prowadząca na czym polega praca z energią klienta na sesji Matrycy Energetycznej, jak się ją zmienia.

Energia punktu zerowego („Umysł Boga”) – podstawa sesji Matrycy Energetycznej

Wiele nauk ezoterycznych odwołuje się do koncepcji, że wszyscy jesteśmy jednością. Jesteśmy połączeni ze sobą i jesteśmy połączeni ze Źródłem, ze Stwórcą, ze Wszechświatem. Skoro jesteśmy połączeni to musi istnieć jakiś łącznik, coś co scala wszystkich. Matryca Energetyczna nazywa tę tajemniczą energię polem energii punktu zerowego.

Energia punktu zerowego jest potencjalna, nie materialna. Jest to ocean cząsteczek wirtualnych, czekających żeby zamanifestować się, czyli zaistnieć. Wirtualne cząsteczki znajdują się w każdym miejscu we wszechświecie. Energia punktu zerowego jest wytłumaczalna jedynie poprzez fizykę kwantową.

W tradycyjnej, newtonowskiej fizyce, jeżeli cząsteczki ochłodzilibyśmy do absolutnego zera, nie powinno zostać absolutnie nic, powinna być próżnia. Zamiast tego okazuje się, że wciąż pozostaje ogromna ilość energii – energia punktu zerowego. Niektórzy naukowcy określają ją Umysłem Boga.

Matryca Energetyczna: jesteśmy wzorem światła i informacji

Najmniejsza cząsteczka znaleziona przez naukowców to foton – cząsteczka światła. Więc my, ludzie, również jesteśmy zbudowani z fotonów, najmniejszych cząstek materii. Materia łączy się z energią, więc nasza podstawa to fotony z energią. Richard Bartlett, twórca Matrycy Energetycznej, często powtarza, że jesteśmy wzorem światła i informacji.

Gdy naprawdę zrozumie się te pojęcia, będziemy mieli dostęp do pierwotnego pola punktu zerowego i będziemy mogli czerpać z niego ogromną moc. Będziemy w stanie zmieniać informację na pierwotnym poziomie, aby nasze życie ułożyło się w inny sposób. To się dzieje na sesjach Matrycy Energetycznej, usuwamy i transformujemy informację przekazywaną najmniejszym cząstkom materii. Jesteśmy to w stanie zrobić za pomocą naszej świadomości, która ma moc sprawczą i wchodzi w interakcję z energią, informacją i materią.

Matryca Energetyczna – praca z energią / praca z polem energetycznym
Matryca Energetyczna – praca z energią / praca z polem energetycznym

Praca z energią – Odkrycie Matrycy Energetycznej

Dr Richard Bartlett dokonał odkrycia Matrycy Energetycznej w roku 1997, a w zasadzie żartuje, że to Matryca odkryła jego. W jednej chwili otrzymał cały system Matrycy Energetycznej od swoich aniołów i przewodników duchowych, a potem wiele lat rozpracowywał – czytał książki z dziedziny fizyki i fizyki kwantowej, żeby zrozumieć jak i dlaczego Matryca Energetyczna działa.

Matryca Energetyczna nie jest metodą, nie jest zbiorem technik, chociaż na sesjach używa się powtarzalnych technik. Można powiedzieć, że Matryca Energetyczna jest osobnym polem energetycznym, zapoczątkowanym przez Richarda Bartletta. Do niego potem dodawali się praktycy Matrycy Energetycznej, ich klienci, rezultaty wszelkich sesji i warsztatów, książek twórcy metody. Aż powstało pole energetyczne, które na początku sesji jest włączane, ono pomaga prowadzić proces, podpowiada, kieruje.

Sesja Matrycy Energetycznej – co się dzieje, skoro nic nie widać?

Można powiedzieć, że na sesji Matrycy Energetycznej nie widać rezultatów, efekt sesji można podsumować dopiero po kilku tygodniach albo miesiącach. Większość rzeczy na sesji dzieje się na poziomie energetycznym. On jest niewidzialny dla klientów, z wyjątkiem osób wyjątkowo uwrażliwionych. Klient nic nie widzi i nic nie czuje, więc co naprawdę się dzieje?

Zwróćmy uwagę na koncepcję energii w ogóle. W każdym momencie przez nasze ciało przepływają różne energie, my ich nie czujemy i nie z wracamy na nie uwagi. Są koło nas energie radiowe, telewizyjne, rozmowy telefoniczne, energie kuchenek mikrofalowych, można powiedzieć że koło nas przepływają też wirtualne przelewy pieniędzy. My tych energii nie czujemy, bo trzeba mieć odbiornik nastawiony na odpowiednią częstotliwość, np. radio lub telewizor.

Więc osoba prowadząca sesje Matrycy Energetycznej pracuje z energią klienta, zmienia ją i transformuje. Efektów nie widać natychmiastowo, natomiast sprawdza się po jakimś czasie co się zmieniło w życiu klienta na lepsze..

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.