Wyzwanie – rok w długiej spódnicy

Spódnica dodaje kobiecie wdzięku, jest wygodna, a na dodatek, okazuje się, iż noszenie jej przynosi różne ogromne korzyści, a ja zupełnie nie zdawałam sobie z tego sprawy.

długa spódnica
długa spódnica

Kiedyś przeczytałam o wyzwaniu dla kobiet – przez rok chodzić w długiej spódnicy. Spódnica koniecznie musi być długa, taka do kostek, nie liczy się np. mini albo pencil skirt. Natomiast może być długa sukienka zamiast spódnicy.

Autorka artykułu podjęła wyzwanie. Co zauważyła po roku? Poczuła się bardziej kobieca. Inaczej chodziła, zmienił się jej sposób poruszania. Mężczyźni zaczęli ją zauważać, jej mąż bardziej doceniał jej kobiecość. Jej małe dzieci uwielbiały się bawić w połach długiej sukni. Spódnica nie krępowała ruchów, była bardziej wygodna niż spodnie.

zwiewna spódnica
zwiewna spódnica

A od strony energetycznej? Podobno kobieta pobiera energię z dołu, od Matki Ziemi. Kiedy jest ubrana w spódnicę, energia płynie w sposób swobodny, dodaje jej mocy.

Moja reakcja. Pojechałam do ciuchlandu i kupiłam kilkanaście długich spódnic. Nie noszę ich codziennie, w domu zakładam co dwa dni, czasem nałożę na wyjście do sklepu lub na pocztę. Dopiero zaczynam proces, od około dwóch miesięcy.

Co zauważyłam do tej pory? Na pewno strój do kostek wzbudza zainteresowanie. Mało się widzi kobiet w bardzo długim ubraniu. Rzeczywiście inaczej chodzę będąc w spódnicy do kostek – ruch jest bardziej płynny, podobny do tańca. Wewnątrz też coś się zmienia, będę obserwować.

Spódnica w historii

Historycznie to w ogóle spodnie i np. spódnice mini nosimy może od około 100 lat. A przedtem były tysiące lat w sukniach. Na przykład takich jak w tym teledysku, z serialu Bridgerton na podstawie powieści Julii Quinn: https://youtu.be/3TdXDsaUHEw

Kim jestem?

Wróżka Anna Żarek
Jestem coachem matrycy energetycznej, wróżę z kart tarota i wahadełka.

Pasjonuje mnie psychologia, parapsychologia, rozwój duchowy i osobisty.

Pomagam ludziom w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy, biznesu, miłości, relacji z ludźmi i innych.

Przyjmuję klientów na indywidualne sesje osobiste, telefoniczne i online.